جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تدارک ویژه برنامه های مختلف در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با 14 و 15 خرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های مختلف در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری همزمان با 14 و 15 خرداد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

برنامه «عقیق» ویژه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با هدف تبیین فضایل و ویژگی های اخلاقی امام خمینی(ره) و همچنین اشاره به اندیشه های امام راحل عظیم الشأن، ابعاد قیام تاریخی15 خرداد، نقش مجلس خبرگان در انتخاب رهبر و جایگاه مقام معظم رهبری در تحولات جمهوری اسلامی و مدیریت بصیرتی ایشان در بحران ها؛ در روزهای سیزدهم و  چهاردهم خرداد از ساعت21 به مدت45 دقیقه به تهیه کنندگی صالح جلیلی به روی آنتن می رود.

برنامه میزگرد محور «چشم انداز» به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی که با حضور کارشناسان سیاسی به بررسی مسائل و مباحث مرتبط با 14 و 15 خرداد می پردازد و دو مستند تأمینی «سفرنامه عشق» با موضوع بررسی تحولات و خاطرات سفر مقام معظم رهبری به استان چهارمحال و بختیاری و «سی سال افتخار» با محوریت تبیین ابعاد شخصیتی حضرت آیت الله خامنه ای و دستاوردهای سی ساله نظام از زمان رهبری ایشان و نقش معظم له در امنیت و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف از دیگر برنامه های سیمای جهان بین همزمان با این ایام است.

رادیو جهان بین هم با ویژه برنامه «رد پای خورشید» همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به بازگویی ویژگی های شخصیتی امام راحل و اهمیت پیروی از سیره ایشان برای تحقق حکومت اسلامی می پردازد. این برنامه در بخش های کارشناس، گزارش، معرفی کتاب، سرود و موسیقی متناسب با حال و هوای برنامه و تلفن و پیامک های شنوندگان به تهیه کنندگی سیاوش قربانی پور در روز 14 خرداد از ساعت 9 صبح به مدت120 از رادیو جهان بین پخش می شود.

همچنین همزمان با پانزدهم خرداد در برنامه «حماسه ماندگار» عوامل ماندگاری حماسه این روز به عنوان سرآغاز نهضت امام خمینی(ره) و نقش این قیام تأثیرگذار در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بررسی می شود. این برنامه به تهیه کنندگی رحمان داوودیان از ساعت10 به مدت120دقیقه از شبکه استانی صدای مرکز چهارمحال و بختیاری پخش می شود.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم با تولید 176 دقیقه خبر مکتوب، مستند خبری و گزارش های رادیویی و تلویزیونی همزمان با 14 و 15خرداد با رویکرد پوشش خبری برنامه های مراسم سالگرد عروج بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین قیام 15 خرداد در شهرستان های 10 گانه استان تدارک ویژه ای برای گرامیداشت این مناسبت ها دیده است.

همزمان با ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی و قیام 15 خرداد، معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان هم با تولید پوستر، عکس نوشت، استوری موشن، موشن گرافیک، پخش زنده سخنرانی مقام معظم رهبری در روز 14 خرداد، معرفی و پخش زنده برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و بارگذاری و انتشار محتوای تولیدی در کلیه بسترهای وب سایت مرکز، پیام رسان، صفحات اجتماعی و اپلیکیشن جهان بین همراه با مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی همراه می شود.