جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

تدارک ویژه برنامه های شاد و متنوع به مناسبت عید نیمه شعبان در مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های شاد و متنوع به مناسبت عید نیمه شعبان در مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل صدا و سیمای استان با گرامیداشت فرارسیدن نیمه شعبان، ولادت با سعادت امام زمان(عج) از پخش زنده ویژه برنامه «جشن میلاد منجی عالم بشریت» در شهر مالخلیفه بخش فلارد شهرستان لردگان خبر داد و گفت: این ویژه برنامه همزمان با شب نیمه شعبان به صورت زنده از سالن ورزشی ولایت شهر مالخلیفه با حضور مردم  به روی آنتن می رود.

آقای افشارنیا افزود: این برنامه با هدف ایجاد شور و نشاط مردمی و با بخش های متنوع از جمله اجرای نمایش های طنز، اجرای برنامه توسط گروه کودک، مولودی خوانی، اجرای سرود، موسیقی و ترانه های شاد محلی و سنتی با حضور خوانندگان محلی و گزارش های جذاب و متنوع به تهیه کنندگی سید امین رضوی از ساعت20:30 دقیقه شنبه سی و یکم فروردین به مدت90 دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه جُنگ شاد شبانه «آرنگ بهار» ویژه برنامه دیگری از تولیدات سیمای جهان بین است که لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند، افزود: اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، مولودی خوانی، موسیقی و ترانه های شاد محلی و گزارش بخش های این برنامه هستند که به  تهیه کنندگی سید امین رضوی و اجرای ابوالفضل هادی پور، فخری قائدی و زهرا طاهری، در روز یکشنبه همزمان با نیمه شعبان از ساعت 21 به مدت60 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان گفت: واحد تأمین و پخش سیمای جهان بین نیز در قالب زیرنویس، نماهنگ، مستند، تله فیلم، میان برنامه های شاد، مولودی  و تصاویر از مسجد مقدس جمکران عید بزرگ نیمه شعبان را گرامی می دارد.

دکتر افشارنیا افزود: «میلاد موعود» نیز ویژه برنامه شبکه استانی صدای مرکز چهارمحال و بختیاری است که با پرداختن به موضوعات مهدویت، انتظار و ویژگی های منتظران به تهیه کنندگی کبری حیدری و گویندگی کبری جمشیدیان در روز یکشنبه همزمان با عید نیمه شعبان از ساعت 9 صبح به مدت 120دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.

به گفته وی این ویژه برنامه در بخش های گزارش، قطعه های شاد موسیقی، ترانه و سرود، تلفن و پیامک های مخاطبان، گزارش های مردمی با رویکرد توصیف حال و هوای جشن نیمه شعبان در استان،کارشناس و ارتباط مستقیم با مسجد مقدس جمکران لحظاتی شاد و نشاط آور را  برای مخاطبان به ارمغان می آورد.

مدیرکل مرکز با اشاره به اینکه معاونت خبر صدا و سیمای استان هم از روز بیست و نهم فروردین با تولید و پخش برنامه و گزارش های متنوع در بخش های مختلف خبری به استقبال این عید بزرگ مسلمانان رفته است، گفت: در مجموع تولید 193 دقیقه  خبر و گزراش در بخش های محلی رادیو و تلویزیون، برنامه های تولیدی تلویزیونی و رادیویی، خبر مکتوب و گزارش های موضوعی و خبری؛ اقدامات این معاونت همزمان با عید بزرگ نیمه شعبان است.

آقای افشارنیا تولید پادکست، ویدئو و پوستر، فراخوان عکس جشن های نیمه شعبان، معرفی برنامه های مرکز در وب سایت، بارگذاری برنامه های تولیدی و تأمینی در وب سایت، پیام رسان، صفحات اجتماعی و اپلیکیشن جهان بین همراه را از فعالیت های معاونت فضای مجازی مرکز در گرامیداشت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت برشمرد.