جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تدارک ویژه برنامه های شاد و متنوع، همزمان با میلاد امام رضا(ع) در مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های شاد و متنوع، همزمان با میلاد امام رضا(ع) در مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

سیمای جهان بین با تدارک جنگ شاد در برنامه های «شب های بام ایران» و «روز نو» ولادت پر خیر و برکت امام رضا(ع) را گرامی داشته و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

این برنامه ها با بهره گیری از بخش های جذاب همچون اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، اجرای سرود، موسیقی و ترانه های شاد با حضور گروه نوازندگی و خوانندگان محلی در برنامه، مداحی، ارتباط با مشهد مقدس، دعوت از خدام حرم رضوی، میان برنامه های شاد و موسیقی تصویر همزمان با شب و روز ولادت عالم آل محمد(ع) پخش می شوند.

برنامه «شب های بام ایران» پنج شنبه، شب ولادت امام هشتم ساعت21 به مدت90 دقیقه به تهیه کنندگی سید امین رضوی و برنامه «روز نو» جمعه در روز ولادت ساعت 9 به مدت 75 دقیقه به تهیه کنندگی طیبه اسماعیلی از سیمای جهان بین میهمان خانه های بینندگان خود می شود.

رادیو جهان بین نیز با پخش زنده ویژه برنامه «مشرق عشق» با همکاری اداره کل صدای استان ها و شبکه استانی صدای مرکز خراسان رضوی، دل های عاشقان را روانه صحن و سرای امام رئوف در مشهد مقدس می کند. این برنامه جمعه همزمان با روز ولادت حضرت ثامن الحجج(ع) از ساعت9 به مدت120 دقیقه پخش می شود.

همچنین در برنامه های روتین «روشنا» و «عصر جمعه با شما» به طور ویژه به این مناسبت بزرگ مذهبی پرداخته می شود و با تبیین جایگاه و منزلت حضرت امام رضا(ع) در بین مسلمانان به ویژه ایرانیان، مخاطبان بیش از پیش با سجایا، فضایل، سیره و سبک زندگی ایشان آشنا می شوند.

رادیو جهان بین در برنامه «روشنا» پنجشنبه شب به تهیه کنندگی مرضیه رفیعی از ساعت21 به مدت45 دقیقه با حضور خادمان حرم رضوی و در برنامه «عصر جمعه با شما» با اجرای بخش های طنز، مفرح و نشاط آور به تهیه کنندگی عماد صدری نژاد، جمعه از ساعت18:30 به مدت90 دقیقه همراه لحظات  شنوندگان در روز ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) می شود.

پخش صلوات خاصه امام رضا(ع) در بخش های خبری سیمای جهان بین، پخش گزارش موضوعی با محوریت حضرت ثامن الحجج، پوشش خبری ویژه در خصوص حضور خدام رضوی در استان و پخش در بخش های خبری رادیویی و تلویزیونی و برقراری ارتباط زنده با خبرنگاران مستقر در مشهد مقدس از اقدامات معاونت خبر مرکز همزمان با ولادت ثامن الحجج(ع) است.

تولید و تأمین پوستر، عکس نوشت، استوری موشن، وله و پادکست، معرفی برنامه ها در وب سایت و بارگذاری محتوای تولیدی در پیام رسان، شبکه های اجتماعی، وب سایت و اپلیکیشن جهان بین همراه هم از اقدامات معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان به مناسبت ولادت امام رضا(ع) است.