جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تدارک ویژه برنامه های شاد به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) در مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های شاد به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) در مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

برنامه جُنگ شاد «شب های بام ایران» همزمان با ولادت امیرالمؤمنین(ع) به مدت دو شب به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

اجرای با نشاط و طنز گروه نمایش، مولودی خوانی، اجرای سرود، موسیقی و ترانه های شاد محلی و سنتی با حضور خوانندگان محلی و گزارش های جذاب و متنوع بخش های این برنامه هستند.

این جنگ زیبای شبانه در روزهای شنبه و یکشنبه به  تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای ابوالفضل هادی پور، فخری قائدی و مینا حیدری از ساعت 21 به مدت 60 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

«مولود کعبه» نیز ویژه برنامه رادیویی است که همزمان با ولادت حضرت امیرالمؤمنین(ع) و روز پدر با بخش های متنوع؛ لحظاتی شاد و نشاط آور را  برای مخاطبان به ارمغان می آورد.

این برنامه با پرداختن به موضوعات ولایت، نماز و عبادت در سیره حضرت علی(ع)، حفظ بیت المال و در بخش های گزارش، قطعه های شاد موسیقی، ترانه و سرود، تلفن و پیامک های مخاطبان، گزارش، کارشناس، حکایت، شعرخوانی و معرفی کتاب به روی آنتن می رود.

ویژه برنامه «مولود کعبه» به تهیه کنندگی محمدرضا رسولی و گویندگی وحید علیدادی در روز یکشنبه همزمان با سیزدهم رجب از ساعت 9 صبح به مدت 120دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.

تهیه و پخش گزارش های شاد تولیدی متناسب با حال و هوای ولادت مولای متقیان و روز پدر، تولید پوستر و انتشار در فضای مجازی، سایت خبرگزاری و پیام رسان از اقدامات معاونت خبر مرکز در این مناسبت است.

همچنین معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان، همزمان با ولادت حضرت علی(ع) با تولید و انتشار وله، پوستر و پادکست، معرفی برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و بارگذاری و انتشار محتوای تولیدی در کلیه بسترهای وب سایت مرکز، پیام رسان، صفحات اجتماعی و اپلیکیشن جهان بین همراه این مناسبت را گرامی خواهد داشت.