جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تدارک ویژه برنامه های شاد به مناسبت عید نیمه شعبان در مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک ویژه برنامه های شاد به مناسبت عید نیمه شعبان در مرکز چهارمحال و بختیاری

تدارک ویژه برنامه های شاد به مناسبت عید نیمه شعبان در مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

برنامه جُنگ شاد «شب های بام ایران» همزمان با ولادت امام زمان (عج) به مدت دو شب به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، مولودی خوانی، اجرای سرود، موسیقی و ترانه های شاد محلی و سنتی با حضور خوانندگان محلی و گزارش های جذاب و متنوع بخش های این برنامه هستند.

این جنگ زیبای شبانه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به  تهیه کنندگی سید امین رضوی و اجرای ابوالفضل هادی پور و فخری قائدی از ساعت 21 به مدت 60 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

«میلاد موعود» نیز ویژه برنامه رادیویی است که همزمان با روز نیمه شعبان با بخش های متنوع؛ لحظاتی شاد و نشاط آور را  برای مخاطبان به ارمغان می آورد.

این برنامه با پرداختن به موضوعات مهدویت، انتظار و ویژگی های منتظران و در بخش های گزارش، قطعه های شاد موسیقی، ترانه و سرود، تلفن و پیامک های مخاطبان، گزارش های مردمی با رویکرد توصیف حال و هوای جشن نیمه شعبان در استان، کارشناس و ارتباط مستقیم با مسجد مقدس جمکران به روی آنتن می رود.

ویژه برنامه «میلاد موعود» به تهیه کنندگی کبری حیدری و گویندگی مریم خلجی در روز چهارشنبه همزمان با عید نیمه شعبان از ساعت 10 صبح به مدت 120دقیقه از رادیو جهان بین پخش می شود.