رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

تجلیل از فعالان رسانه ای نماز جمعه و عوامل برنامه ضیافت کریمان - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از فعالان رسانه ای نماز جمعه و عوامل برنامه ضیافت کریمان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

در آئینی که با حضور نماینده ستاد اقامه نماز و ستاد نماز جمعه چهارمحال و بختیاری در صدا و سیمای استان برگزار شد از فعالان و برنامه سازان صدا و سیمای استان در زمینه پوشش و انعکاس نماز جمعه و ترویج فریضه اقامه نماز قدردانی شد.

مدیرکل مرکز در این نشست با تسلیت ایام سوگواری ماه محرم، از مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد به عنوان یک پایگاه  عظیم فرهنگی در استان و ظرفیتی ویژه برای برنامه سازی های رسانه ای یاد کرد و گفت: پوشش نماز ظهر عاشورا، نماز جمعه و نمازهای جماعت هیأت های عزاداری با حضور جوانان در ایام محرم در دستور کار برنامه سازی های صدا و سیمای استان قرار دارد.

همچنین در آئین دیگری با حضور مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی و مدیرعامل ستاد دیه چهارمحال و بختیاری از مدیرکل و عوامل برنامه ساز صدا و سیمای استان برای فراهم کردن بستر ترویج امور خیریه، برگزاری جشن گلریزان و کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد در قالب برنامه «جشن ضیافت کریمان» در ماه رمضان قدردانی شد.

مدیرکل مرکز در این نشست با ابراز امیدواری از شکل گرفتن جریان بزرگ فرهنگی کمک به همنوع و ترویج آن، گفت: مشارکت و یاریگری مردم بهترین گزینه برای انجام امور خیر است.

آقای افشارنیا با اشاره به اینکه صدا و سیما برای گسترش این نهضت فرهنگی، ترویج روحیه خیراندیشی و جذب ظرفیت های مختلف از هیچ همراهی و تعاملی دریغ نمی کند، افزود: ترویج و ماندگاری این موضوع با معرفی خیرین و مستندسازی از آنها به عنوان الگو و نمونه هایی در جامعه  از طریق رسانه محقق می شود.