رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

تجلیل از عوامل برنامه ساز چهل سالگی انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از عوامل برنامه ساز چهل سالگی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري:

آقای گرجی، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست با مدیرکل صدا و سیمای استان، با تبریک درخشش رسانه استانی در بیست و دومین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، کسب موفقیت های اخیر شبکه جهان بین در سطح کشور را مرهون مدیریت ارزشمند و تلاش های مؤثر و ماندگار کارکنان این مرکز دانست و گفت: این موفقیت ها موجب افتخار و شادمانی مردم استان شد و تحسین مردم هنردوست و شریف استان را به دنبال داشت.

وی به نقش بی بدیل و اثربخش صدا و سیما در تبیین و انعکاس برنامه های چهل سالگی انقلاب اسلامی و تشریح دستاوردهای نظام در استان اشاره و از تلاش های مدیرکل و همت عوامل برنامه ساز و دستندرکاران برای تولید برنامه های موفق و تأثیرگذار در این زمینه قدردانی کرد.

مدیرکل صدا و سیمای استان هم در این نشست گفت: در برنامه های رسانه استانی به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی تلاش شد دستاوردهای مهم و ارزشمند نظام جمهوری اسلامی به نحو شایسته برای مخاطبان تشریح شود.

دکتر افشارنیا با قدردانی از همراهی و تعامل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد ولایی و ارزشمند با صدا و سیما گفت: به لطف الهی و به پشتوانه این همدلی، در راه تبیین، تحقق و انعکاس اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی گام بر می داریم.

در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس از عوامل برنامه ساز سیمای جهان بین برای چهلمین سالگرد نکوداشت انقلاب اسلامی تجلیل شد.