حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۷

تأکید بر ضرورت حمایت از پیام رسان های داخلی در شورای روابط عمومی های استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید بر ضرورت حمایت از پیام رسان های داخلی در شورای روابط عمومی های استان

تأکید بر ضرورت حمایت از پیام رسان های داخلی در شورای روابط عمومی های استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل صدا و سیمای استان در این نشست با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت هایی رسانه ای در عصر ارتباطات که لازمه پیشرفت و توسعه است، گفت:  روابط عمومی دستگاه های اجرایی به عنوان مهمترین رابط بین مردم و مسئولین باید به این مسئله توجه جدی داشته باشند.

آقای عظیمی به لزوم گذر از شبکه های اجتماعی خارجی و برخی تهدیدهای موجود از طرف دشمنان که از طریق آنها برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند، اشاره و خاطرنشان کرد: برای فراگیر شدن شبکه های اجتماعی داخلی باید استفاده  از آنها را نهادینه کنیم و با حمایت از پیام رسان های داخلی برای رفع مشکلات موجود تلاش کنیم.

مدیرکل صدا و سیما همچنین با اشاره به میزبانی چهارمحال و بختیاری از بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان های رسانه ملی در مردادماه امسال گفت: برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی با حضور تعدادی از مسئولین ارشد نظام، فرصت ویژه و مغتنمی برای معرفی و توسعه استان به شمار می رود که باید به خوبی از آن استفاده کرد.

آقای عظیمی افزود: برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های استان بر اساس پی گیری های انجام شده، از خردادماه ویژه برنامه هایی از شبکه های رادیویی و تلویزیونی ملی و برون مرزی پخش می شود و تیزر جشنواره نیز دو هفته قبل از برگزاری از تمامی شبکه ها پخش خواهد شد.

وی از تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی خواست ظرفیت ها و امتیازهای ویژه ای که برای سرمایه گذاری در حوزه کاری شان وجود دارد را معرفی و برای رسیدن به هدف اصلی که جذب سرمایه گذار و کمک به توسعه استان است، با صدا و سیما همکاری کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست با ابراز خرسندی از برگزاری بزرگترین رویداد رسانه ای کشور در این استان بر ضرورت استفاده تمامی مسئولین و نهادها برای بهره گیری از این فرصت ویژه و استثنایی که فراهم شده است، تأکید کرد تا نتیجه آن، توسعه استان را به همراه داشته باشد.

آقای مردانی همچنین با اشاره به اهمیت ارتباطات رسانه ای در فضای مجازی گفت: تمامی دستگاه های اجرایی باید از بستر شبکه های اجتماعی داخلی استفاده و از پیام رسان های داخلی حمایت کنند.