جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

بچه ها سلام

بچه ها سلام


تهیه کننده: حمید علیدوستی

کارگردان:رحیم دانش، رضا قاضی

مجری بازیگر: ناصر محمودی، رویا ترابی، آرزو رئیسی،محمد لله گانی، مهدی سلیمی ، رویا غریبی

تصویربردار: رضا یزدانیان،حمید عسگری، نامدار احمدی

دستیار تصویر: احسان عبدالله زاده

صدابردار: داوود رفیعی

دستیار صدا: عباس حسینی یاسه چاهی مونتور: سمانه علی بابایی

برنامه شاد و متنوع بچه ها سلام  از تولیدات گروه کودک و نوجوان سیمای استانی مرکز چهارمحال و بختیاری( شبکه جهان بین) به روی آنتن رفت. این برنامه جذاب، مفرح و سرگرم کننده در فضای شاد و با نشاط بهاری و در دکور جدید که شبیه پارک است با حضور کودکان اجرا و روزهای زوج از ساعت17:30 به مدت60 دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود. در هر قسمت از برنامه «بچه ها سلام» با اجرای موسیقی، قصه، گفتگو و نمایش با اجرای شخصیت های آدم آهنی؛ ضمن ارائه  اطلاعات مفید آموزشی، لحظاتی مفرح و به یادماندنی برای کودکان فراهم می شود. این برنامه با استفاده از گرافیک های زیبا و کودکانه، مخاطبان را به تماشای آن تشویق می کند و در بخش های متنوعی از جمله نمایش عروسکی، گزارش، مسابقه و کارتن های جذاب به تهیه کنندگی حمید علیدوستی و با اجرای رویا ترابی و ناصر محمودی از سیمای جهان بین پخش می شود.

سال تولید: 1397
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (33 آرا)
The average rating is 2.1515151515151514 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام علیکم خدا قوت برنامه بچه ها سلام برنامه خیلی... سبحان ۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۶:۰۷
سلام برنامه بچه ها سلام برنامه ای شاد و بامزه... مینا ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۸:۵۸

مینا
سلام برنامه بچه ها سلام برنامه ای شاد و بامزه است.قلی و غول غولک و گلی به همراه عمو ناصر و خاله رویا اوقاتی خوش و فرحبخش برای کودکان فراهم میکنند. گاهی طنز این برنامه بچه ها را از ته دل میخنداند و بی اختیار بیاد این بیت می افتم که: زحق توفقیق خدمت خواستم دل گفت پنهانی/ چه توفیقی ازین بهتر که خلقی را بخندانی. برای همه ی دست اندرکاران آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و توصیه میکنم نمایشنامه هایی اجرا کنند که خدای ناکرده بدآموزی نداشته باشد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۱۸:۵۸
سبحان
سلام علیکم
خدا قوت
برنامه بچه ها سلام برنامه خیلی خوبی هست، و نقاط مثبت زیادی دارد، اما بنظرم این شعر«کتاب از همه قوی تره من من ...» از نظر تربیتی اصلا درست نیست و بهتره بچه ها بجای من بگن ما...
حتی مجری برنامه شبکه دو که خودشان اولین بار این شعر را کتاب خوندن الان دیگه بجای من از کلمه ما استفاده می کنند.با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۱۱/۸ ۱۶:۰۷