جهش تولید | دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹

بهره گیری از ظرفیت های بسیج، چراغ راه رسانه برای تولید محتوای امید بخش - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره گیری از ظرفیت های بسیج، چراغ راه رسانه برای تولید محتوای امید بخش

بهره گیری از ظرفیت های بسیج، چراغ راه رسانه برای تولید محتوای امید بخش

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

آقای عظیمی در این مراسم که با حضور جانشین فرمانده و تعدادی از مسئولین سپاه قمر بنی هاشم استان برگزارشد، با اشاره اینکه اکنون در شرایطی به سر می‌بریم که انقلاب اسلامی با وجود مشکلات متعدد از ابتدای آن با رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری به راه خود ادامه داده است و همچنان بعد از گذشت حدود 40 سال از پیروزی انقلاب شاهد دشمنی آشکار دشمنان جمهوری‌اسلامی هستیم، به ضرورت بکارگیری ظرفیت و توانمندی های بسیج با تلاشی مضاعف و انگیزه ای قوی برای خنثی کردن نقشه های شوم دشمن تأکید کرد.

وی گفت: تمام افرادی که دغدغه انقلاب‌اسلامی را دارند باید بستر لازم را برای مقابله با هجمه دشمن و کارزار جنگ نرم فراهم کنند و در این میان نقش رسانه با استفاده از ظرفیت ها و توان نیروهای بسیجی و متعهد و همچنین سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، توجه ویژه به بحث فضای مجازی با رصد کردن اتفاقات روز و آگاهی بخشی به مردم بسیار تأثیرگذار است که می تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند و چراغ راهی برای تولید آثار امید آفرین و آگاهی بخش رسانه ای است.

مدیرکل صدا و سیمای استان با تشکر از همراهی و تعامل سپاه استان با صدا و سیما به دغدغه های مشترک بین دو مجموعه اشاره  و به لزوم بهره گیری ظرفیت ها و توانمندی های موجود برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی با همدلی و هم افزایی تأکید کرد.

آقای عظیمی با اشاره به رسالت بسیج رسانه برای تولید و انتشار موضوعات و محتواهای مفید و کاربردی برای ترویج مبانی اسلامی و موفقیت های نظام جمهوری اسلامی افزود: میزبانی استان از بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی رسانه ملی در سال آینده فرصت ویژه ای برای تولید محتوای مشترک و مورد نیاز جامعه و رونمایی در حضور مسئولین ارشد کشوری است تا این استان به عنوان الگویی موفق معرفی شود.

جانشین فرمانده سپاه قمر بنی هاشم استان هم در این مراسم با تشکر از صدا و سیمای استان برای پوشش برنامه های هفته بصیرت و روز نهم دی، رسالت رسانه در برنامه ریزی منسجم برای اشراف و شناسایی نقشه های دشمنان در راستای بصیرت افزایی، آگاهی بخشی و حفظ و تقویت انسجام درونی برای مقابله با جنگ نرمی که دشمنان به واسطه شبکه های مجازی و شبکه های ماهواره ای معاند فارسی زبان راه انداخته اند را خطیر، حساس و اثربخش اعلام کرد.

سرهنگ مرادی با اشاره به جایگاه و نقش بسیج در برهه های زمانی مختلف از شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، دوران هشت ساله دفاع مقدس و بسیج سازندگی تا عصر پیشرفت علم و فناوری گفت: در تمام این دوران نیروهای مخلص و متعهد بسیجی با تمام توان حضور چشمگیر و تأثیرگذاری در تمام سنگرها داشته اند.

وی انسجام بخشی و مقابله با تهدیدات دشمن از طریق جنگ نرم، تقویت روحیه جهادی و انقلابی با تمرکز بر تولیدات محتوایی اثربخش و تلاش برای اجرایی کردن مطالبات و منویات مقام معظم رهبری را از مهمترین اهداف بسیج برشمرد.

در پایان این مراسم از زحمات سید سجاد مدنی فرمانده پیشین بسیج حضرت سیدالشهدای صدا و سیمای استان تجلیل و جابر علی محمدی به عنوان فرمانده جدید معرفی شد.