جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

برنامه های نوروزی صدا وسیمای مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های نوروزی صدا وسیمای مرکز

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری:

برنامه های نوروزی صدا وسیمای مرکز

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در نشست خبری با مطبوعات محلی و سراسری گفت: 13 هزار دقیقه ویژه برنامه نوروز شامل جنگ شادی و برنامه تحویل سال درصدا و سیما و 36 گزارش خبری ویژه نوروز تهیه و تولید شده است.

مهرداد عظیمی اظهار داشت: ویژه برنامه تحویل سال نو به مدت 3 ساعت از شبکه جهان بین با حضور هنرمندان، نخبگان و خانواده‌های شهدا پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه شب‌های بام ایران در تعطیلات نوروز هر شب به مدت 90 دقیقه پخش می‌شود، افزود: گزارشاتی نیز با موضوع معرفی آداب و رسوم، گردشگری و آثار تاریخی استان از طریق شبکه جهان بین پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با اشاره به ویژه برنامه‌های انتخابات بیان کرد: 5500 دقیقه برنامه با عنوان بر بام افتخار تهیه شده است.

8830 دقیقه برنامه رادیویی ویژه نوروز تهیه شده است

عظیمی اظهار داشت: 8830 دقیقه برنامه رادیویی ویژه نوروز از جمله به استقبال بهار، وقت اضافه و سال نو، سلام نو تهیه شده است.

وی بیان کرد: با مشارکت میراث فرهنگی استان از مکان قلعه چالشتر با موضوع گردشگری به صورت زنده هر روز به مدت 2 ساعت و نیم پخش می‌شود.

وی افزود: ویژه برنامه آتش در شادی ویژه چهارشنبه سوری، برنامه سفرنامه و مستند گل‌ گشت از جمله دیگر برنامه‌های رادیویی نوروز امسال است.

عظیمی با اشاره به راه‌اندازی رادیو نما خاطرنشان کرد: همزمان با پخش برنامه‌های رادیو تصاویر نیز پخش می‌شود.

مدیرکل صداو سیمای استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به راه‌اندازی کمپین من و درختم تصریح کرد: تصاویر ارسالی مخاطبان با موضوع این کمپین از رادیو نما پخش می‌شود.

36 گزارش گردشگری ویژه نوروز تهیه می‌شود

وی همچنین اظهار داشت: برنامه‌های نوروز امسال متفاوت از برنامه‌های سال گذشته است.

وی افزود: امسال قبل از آغاز نوروز 12 گزارش ویژه بازار شب عید، آئین‌های استقبال از نوروز در استان و حال و هوای مردم در شب عید پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در روزهای نوروز به ویژه نیمه نخست 36 گزارش در زمینه معرفی جاذبه‌های گردشگری و اماکن دیدنی تهیه و تولید شده است.

عظیمی خاطرنشان کرد: 6 گزارش با محوریت آداب و رسوم مردم استان در نوروز و همچنین 5 مستند خبری در زمینه نقاط گردشگری پخش می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های انتخابات تصریح کرد: 97 گزارش، 856 خبر و 12 مستند خبری با موضوع انتخابات تهیه می‌شود.