رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

آیین تجلیل از خبرنگاران - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین تجلیل از خبرنگاران

حضور استاندار در صدا و سیمای استان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

قاسم سلیمانی در جمع کارکنان معاونت خبر صدا و سیما با گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار از زحمات مجدانه و تلاش های خستگی ناپذیر مدیرکل و مجموعه کارکنان مرکز تشکر و قدردانی کرد.

وی به سختی و ظرافت کار خبر اشاره و تصریح کرد: خبرنگاران صدا و سیمای استان با در نظرگرفتن مقوله سرعت، دقت و صراحت، اطلاع رسانی شایسته و مطلوبی از رویدادهای جاری در استان دارند که رضایتمندی و اعتماد مخاطبان را به همراه داشته و کسب موفقیت های اخیر رسانه استانی در سطح ملی گواه این مدعا است.

استاندار با بیان اینکه صدا و سیمای استان نقش ارزنده ای در همگرایی و وحدت بین مردم و مسئولین، برقراری ارتباط مؤثر بین مسئولین با صدا و سیما و ایجاد پیوند تأثیرگذار رسانه استانی و رسانه ملی داشته است، گفت: توجه به تنوع قومیتی و فرهنگی، مشارکت و رضایت همه اقوام با رعایت عدالت رسانه ای و انعکاس دستاوردهای نظام از اصولی است که به خوبی در برنامه های صدا و سیما به آنها توجه شده و شایسته تجلیل است.

استاندار علاوه بر شرکت در آئین تجلیل از خبرنگاران از قسمت های مختلف واحد خبر بازدید کرد و از نزدیک در جریان فرآیند تولید و پخش اخبار قرار گرفت.

مدیرکل مرکز هم در این مراسم با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه رسانه از زحمات یک ساله خبرنگاران و کارکنان معاونت خبر تجلیل و قدردانی کرد.

آقای عظیمی با اشاره به موفقیت های اخیر مرکز در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی سال گذشته، در ارزیابی عملکرد مراکز در انتخابات و در ارزیابی عملکرد ستادی سال گذشته مراکز استانی گفت: این موفقیت ها و رویداد بزرگ فرهنگی نتیجه تلاش های شبانه روزی و حرفه ای کارکنان مرکز است که تداوم آنها عزم جدی همکاران، حمایت و مشارکت مردم و مسئولین استان را می طلبد.

وی افزود: با وجود محدودیت منابع مالی و نیروی انسانی در مقایسه با استان های برخوردار، این مرکز با بهره گیری از تمام توان و امکانات موجود، توجه به کیفی سازی در بحث محتوا، استفاده از بسترهای موجود برای جلب رضایت مخاطبان، پرهیز از سیاه نمایی، رعایت عدالت رسانه ای و رساندن صدای مردم به مسئولین و فرصت پاسخگویی در اختیار مسئولین قرار دادن، با 82 در صد مخاطب در ردیف پرمخاطب ترین مراکز رسانه ملی قرار دارد که از اعتماد و جایگاه ویژه ای به عنوان یک مرجع استانی برخوردار است.

در پایان این آئین با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاش های یک ساله کارکنان معاونت خبر مرکز قدردانی شد.