حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷

آئین معارفه معاون فنی مرکز چهارمحال و بختیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

آئین معارفه معاون فنی مرکز چهارمحال و بختیاری

آئین معارفه معاون فنی مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل صدا و سیمای استان در جلسه شورای مدیران مرکز که با حضور مهندس فهمی، قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی برگزار شد، به توفیقات اخیر این مرکز در جشنواره های متعدد و قرار گرفتن در جایگاه مراکز برتر در ارزیابی های ستادی در حوزه های تولیدی و محتوایی اشاره و خاطر نشان کرد: در حوزه فنی نیز طرح های مهمی انجام شده یا در دست اجرا است.

آقای عظیمی افتتاح ساختمان جدید اداری این مرکز، راه اندازی 47 ایستگاه دیجیتال و پوشش 90 درصدی در استان، اجرای طرح تلویزیون و رادیوی اینترنتی و طراحی اپلیکیشن جامع برای ارتباط با مخاطبان در این بستر، تجهیز دستگاه SNG، اجرای طرح سیگنال رسانی زمینی، برطرف شدن مشکل اختلاف فرکانس رادیویی، تعمیر و تجهیز فرستنده رادیویی، طراحی، اجرا و بازسازی استودیوی خبر را از مهم ترین طرح های اجرا شده در واحدهای مختلف فنی صدا و سیمای استان بیان کرد.

وی با اشاره به یکی از طرح های بسیار با اهمیت و حساس رسانه ملی که تبدیل فرمت پخش SD به HD  است، گفت: این مرکز اولین استانی است که برای اجرای این طرح اقدام کرده و هم اکنون بخش زیادی از کار انجام شده و به زودی می توانیم پخش HD را راه اندازی کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای استان با تشکر از حمایت های حوزه فنی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، همراهی مردم و مسئولین استان و کار جهادی همکاران مرکز را از جمله عوامل پیشبرد اهداف و کسب موفقیت های اخیر برشمرد.

آقای عظیمی همچنین به میزبانی این استان برای برگزاری بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها در مردادماه سال آینده اشاره و اعلام کرد: تلاش می کنیم همزمان با برگزاری جشنواره در منطقه گردشگری چغاخور و با حضور مسئولین کشوری و مدیران ارشد رسانه ملی چندین طرح مهم دیگر را افتتاح کنیم، که تحقق این امر حمایت های حوزه ستادی را می طلبد.

قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی نیز در این نشست گفت: تحولات و پیشرفت های چشمگیری در این مرکز انجام شده و به پشتوانه زیرساخت ها، ظرفیت ها و استعدادهای موجود جای کار فراوانی برای کسب موفقیت های بیشتر و درخشش در همه حوزه ها وجود دارد.

مهندس فهمی همچنین با تشکر از پی گیری و تلاش های مدیرکل و مجموعه همکاران مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه ستادی برای برگزاری بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز در این استان حمایت و همراهی می کند.

در پایان این مراسم، طی حکمی از سوی مدیرکل مرکز، محمدامین صفاری به عنوان معاون فنی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری منصوب شد.