حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

امید بخشی به جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

امید بخشی به جامعه

امید بخشی به جامعه اولویت برنامه های دولت دوازدهم

امید بخشی به جامعه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، امام جمعه شهرکرد با اشاره به آغاز فعالیت دولت دوازدهم و معرفی کابینه جدید، گفت: با تلاش و کوشش برای ارائه خدمت شایسته به مردم و ایجاد نشاط در جامعه می توان آینده انقلاب را تضمین کرد.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام در جمع نمازگزاران در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد افزود: نظارت دولت بر فعالیت دستگاه های اداری، جلب رضایت عمومی و تصمیم گیری قاطع و آشکار در دیگر فعالیت های هیأت دولت، گامی مهم برای حفظ سلامت دولت است.

نماینده ولی فقیه در استان به 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک اشاره کرد و گفت: با تقویت صنایع کوچک می توان به بهره وری و اقتصادی پویا دست یافت. 

حجت الاسلام والمسلمین نکونام 26 مرداد روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را روز اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: مقاومت و ایستادگی اسرای در بند رژیم بعثی عراق موجب سرافرازی ملت ایران شد.

امام جمعه شهرکرد به سالروز پیروزی حزب الله در جنگ 33 روزه هم اشاره کرد و گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی این روز را بعنوان روز مقاومت نام گذاری کرد تا همچنان مقاومت بالنده باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام همچنین با تجلیل از اساتید و جوانان شرکت کننده در طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی ابراز امیدواری کرد در روزهای باقی مانده از این طرح جوانان با شور و اشتیاق بیشتری از محضر اساتید حاضر برخوردار شوند.