رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

آغاز راهپیمائی روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز راهپیمائی روز جهانی قدس

فریاد رهایی قدس

شهرکرد/ خبرگزاری صدا و سیما /سیاسی 
راهپیمائی روز جهانی قدس از دقایقی پیش درشهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
صفوف بهم فشرده مردم روزه دار چهارمحال و بختیاری در حالی که تصاویر شهدای فلسطین را در دست دارند با تجمع در چهار راه بازار در حال حرکت به سمت مصلی بزرگ امام خمینی (ره) این شهر هستند.
راهپیمایان روزه دار در چهارمحال و بختیاری از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان ، کوچک و بزرگ، از ساعتها قبل از شروع راهپیمایی با حضوری گسترده و شوری وصف نشدنی، با حمل پلاکاردهایی در چهار راه بازار شهرکرد تجمع کردند. مردم غیور این استان باسر دادن شعارهایی چون "امروز روز قدس و روز دین است، تجلی قدرت مسلمین است"، "امروز روز مرگ استکبار است، پیروزی اسلام آشکار است"، "دفاع از فلسطین ، باعث عزت ماست، نابودی اسرائیل خواسته ملت ماست"، "قدسِ مقدس قبله مسلمین، بُوَد اسیر پنجه مشرکین" فریاد آزادی قدس شریف را سر دادند.
راهپیمایان همچنین با سردادن شعار "مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل" بار دیگر حمایت خود را از مظلومان غزه اعلام کردند و خشم خود را از سکوت مجامع بین المللی در برابر جنایات رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشتند.
حضور جوانان و نوجوان در راهپیمائی امسال چشمگیر است ، جمعی از بختیاریها هم با پوشیدن لباس محلی در جمع راهپیمائیان شهرکرد حضور دارند.
این مراسم امسال در 28 نقطه استان چهارمحال و بختیاری آغاز شده است.