جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

آذین بندی جهان بین همزمان با عید سعید غدیرخم - نمایش محتوای خبر

 

 

آذین بندی جهان بین همزمان با عید سعید غدیرخم

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

شبکه استانی سیمای جهان بین با ویژه برنامه های شاد «شب های بام ایران» و «زیر یک سقف» با بخش های متنوع و جذاب لحظات مفرحی را برای مخاطبان فراهم می کند.

پرداختن به فلسفه غدیرخم و شناساندن این واقعه بزرگ به جامعه، اجرای سرود و ترانه های محلی با حضور خوانندگان هم استانی، مولودی خوانی،گزارش، حضور کارشناس در برنامه، موسیقی تصاویر زیبا و جذاب و پیامک های بینندگان از جمله بخش های این برنامه ها هستند.

جنگ زیبای شبانه، جمعه و شنبه به تهیه کنندگی سید امین رضوی و اجرای سید جلیل رضوی ساعت21 به مدت 90 دقیقه و برنامه «زیر یک سقف» به تهیه کنندگی فرشاد صالحی و اجرای سوسن حبیبی در روز عید غدیرخم ساعت 10 به مدت 60 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

رادیو جهان بین هم با ویژه برنامه «عید امامت»، این عید بزرگ مسلمانان را گرامی داشته و به تبیین فلسفه و اساس این روز، جایگاه غدیر در جامعه، تأثیر غدیر بر وحدت اسلامی و غدیر و ولایتمداری می پردازد.

قطعات طنز، ترانه های شاد و موسیقی های محلی، مسابقه پیامکی، مباحث کارشناسی، گزارش از آداب و رسوم استان در عید غدیر و شعرخوانی شاعران هم استانی بخش های این برنامه را تشکیل می دهند که به تهیه کنندگی کبری موسوی و گویندگی عقیل عباسی روز عید سعید غدیرخم از ساعت10به مدت 120دقیقه به روی آنتن می رود.

همچنین برنامه رادیویی «پیام استان» هم به طور ویژه به عید بزرگ امامت و ولایت و واقعه غدیرخم می پردازد و با بخش های متنوع، لحظات شاد و مفرحی را برای شنوندگان ایجاد می کند. این برنامه روز عید سعید غدیرخم از ساعت18:30 به مدت90 دقیقه به تهیه کنندگی کبری حیدری و گویندگی مریم خلجی پخش می شود.

تولید و انتشار پوستر، موشن گرافی و استوری موشن، معرفی برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و بارگذاری و انتشار محتوای تولیدی در کلیه بسترهای وب سایت مرکز، پیام رسان، صفحات اجتماعی و اپلیکیشن جهان بین همراه از اقدامات معاونت فضای مجازی رسانه استانی همزمان با عید سعید غدیرخم است.