سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

محتوا با برچسب ویژه برنامه.

جشن مبعث رسول مهربانی ها در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

جشن مبعث رسول مهربانی ها در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری


جشن مبعث رسول مهربانی ها در صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری:
معاونت سیمای جهان بین با تولید ویژه برنامه های "شب های بام ایران" و "پیامبر مهربانی" بیست و هفتمین روز از ماه پر برکت رجب را گرامی می دارد. رضا قاضی تهیه کننده و کارگردان برنامه "شب های بام ایران" با دعوت از میهمانان و خوانندگان استانی این شب را برای بینندگان به یاد ماندنی می کند. نمایش طنز مش عامو با بازی محمدرضا لله گانی در کنار مجریان برنامه وحید علیدادی و فخری قائدی، استان گرد، موسیقی تصویر، نماهنگ، گزارش های مردمی، دعوت از شاعران استانی و خواننده شو از بخش های زیبا و متنوع این برنامه هستند که در شب بعثت پیامبر رحمت ساعت 21 تا 22:30 تقدیم مخاطبان سیمای جهان بین می شود.
برنامه"پیامبر مهربانی" هم در روز مبعث از ساعت 9 تا 11 به تهیه کنندگی و کارگردانی داریوش نیکبخت و اجرای مینا حیدری، عماد صدری نژاد و گزارشگری محمد یگانگی از شبکه استانی جهان بین پخش می شود. گزارش های شاد مردمی، موسیقی تصویر، دعوت از خوانندگان و شاعران استانی، ورزش باستانی و دعوت از کارشناس مذهبی و صحبت پیرامون شخصیت والای حضرت محمد(ص)، پیام و اهداف مبعث از منظر قرآن کریم و وظیفه مسلمانان در قبال بعثت از بخش های متنوع برنامه هستند.
معاونت صدای جهان بین با تولید و پخش برنامه "رسول مهربانی" روز بعثت حضرت محمدمصطفی(ص) خاتم رسولان را جشن می گیرد. "رسول مهربانی" در روز مبعث ساعت 9 تا 11 به تهیه کنندگی فاطمه دهقانی، گویندگی زهرا خنکداری و گزارشگری مجید عالی پور، زنده و مستقیم از رادیو جهان بین پخش می شود.
مبحث کارشناسی ویژه شخصیت حضرت محمد(ص) و بعثت ایشان، گزارش های شاد مردمی، بسته های صوتی همکاران افتخاری(شعر و آنونس)، موسیقی و ترانه، پخش قطعاتی از فیلم محمد رسول الله، تلفن و پیامک از بخش های متنوع این برنامه هستند.
معاونت خبر چهارمحال و بختیاری با تولید چهار گزارش ویژه مبعث برای پخش در بخش های خبر تلویزیون و رادیو و انعکاس در فضای مجازی خبرگزاری صدا و سیمای استان، پوشش خبری برنامه های اجرایی مرتبط با عید مبعث در سطح استان و شهرستان ها در بخش های خبری تلویزیون و رادیو و تولید دو تیزر مناسبتی برای پخش در ابتدای بخش های خبری و انتشار در فضای مجازی خبرگزاری، این عید فرخنده را جشن می گیرد.
معاونت فضای مجازی هم با معرفی ویژه برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و تقطیع و بارگذاری قطعات کوتاه برنامه ها در کلیه بسترها بزرگترین روز تاریخ بشریت و مبعث حضرت محمد(ص) را ارج می نهد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.