جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

محتوا با برچسب پوشش دیجیتال.

چهارمحال و بختیاری پیشرو در اجرای طرح های فنی

چهارمحال و بختیاری پیشرو در اجرای طرح های فنی


چهارمحال و بختیاری پیشرو در اجرای طرح های فنی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

آقای افشارنیا پوشش بیش از94 درصدی درصدی سامانه پخش دیجیتال در استان را از مهمترین اقدامات فنی این مرکز برشمرد و گفت: پوشش دیجیتال در تمام نقاط استان یکی از اهداف اصلی رسانه استانی است و هم اکنون تجهیزات ایستگاه های آنالوگ باقی مانده برای تبدیل شدن به دیجیتال فراهم شده است.

وی افزود: تلاش می‌شود تا پایان سال آینده، تمام نقاط استان به صورت صد در صد زیر پوشش سامانه دیجیتال قرار بگیرد و تعداد ایستگاه های دیجیتال به150 ایستگاه خواهد رسید.

مدیرکل صدا و سیمای استان به اجرای طرح های جدید و به روز در حوزه های فنی و فضای مجازی برای بهره‌مندی سایر استان‌ها از برنامه های شبکه جهان بین اشاره و خاطر نشان کرد: راه اندازی تلویزیون اینترنتی، رادیو دیداری و اجرای طرح جامع اپلیکیشن جهان بین همراه برای اولین بار در سطح کشور بخشی از این اقدامات است.

آقای افشارنیا از تلویزیون اینترنتی به عنوان شبکه دوم جهان بین بر بستر وب و اپلیکیشن همراه با رویکرد قشر نوجوان و با کنداکتوری متفاوت و شاداب یاد کرد و افزود: رادیو دیداری نیز ظرفیت ویژه ای است که تصاویر استودیوی رادیو جهان بین را بر روی بستر وب و اپلیکیشن همراه به صورت تصویری نمایش می دهد.

وی یکی دیگر از اقدامات مهم فنی را در حوزه ارتباطات ماهواره ای شامل تبدیل خودرو SNG مرکز از Fly way (پرتابل) به Drive way (خودرویی) اعلام کرد.

مدیرکل صدا و سیمای استان همچنین به ساخت و تجهیز واحد سیار رادیویی مرکز برای اجراهای میدانی که دارای استودیو و رژی سیار خودرویی است به عنوان یکی دیگر از مهمترین اقدامات فنی رسانه استانی اشاره و خاطر نشان کرد: راه اندازی استودیوی پخش HD مرکز نیز در مراحل پایانی خود قرار دارد که به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.