جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

محتوا با برچسب هواشناسی.

نشست مدیرکل مرکز با مدیرکل و کارشناسان هواشناسی استان

نشست مدیرکل مرکز با مدیرکل و کارشناسان هواشناسی استان


نشست مدیرکل مرکز با مدیرکل و کارشناسان هواشناسی استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیر کل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در دیدار با مدیرکل و کارشناسان اداره کل هواشناسی ضمن تشکر از تلاش ها و همکاری های کارکنان هواشناسی گفت: صدا و سیما و هواشناسی از یک خانواده هستند که رسالت مهمی در اطلاع رسانی به موقع و هوشیارانه برای حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم بر عهده دارند.

آقای مهرداد عظیمی افزود: در ارائه پیش بینی وضعیت جوی از طریق رسانه استانی ضمن ایجادتحولی جدید، باید از جدیدترین سیستم، بهترین گرافیک و مناسب ترین اجرا استفاده شود.

وی به چهارفصل بودن و لحظه ای بودن تغییرات جوی در استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: صدا و سیمای استان با فراهم کردن امکانات لازم، آمادگی برقراری ارتباط های زنده تصویری در زمان های مختلف با کارشناسان هواشناسی برای اطلاع رسانی سریع را دارد.

مدیرکل هواشناسی استان هم با تقدیر از زحمات و تعامل صدا و سیمای استان با کارشناسان هواشناسی گفت: کار در سازمان هواشناسی از اهمیت و حساسی بالایی برخوردار است چراکه مستقیم با امنیت و آسایش مردم، حفاظت از محیط زیست، بهبود امنیت غذایی، منابع آب، حمل و نقل، کشاورزی، گردشگری و آلودگی هوا در ارتباط است.

آقای شاهرخ پارسا با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تحول بزرگی در سازمان هواشناسی صورت گرفت، افزود: هم اکنون نرم افزار جدید هواشناسی با بهره گیری از نظرات کارشناسان سراسر کشور طراحی و ساخته شده و آماده بهره برداری در اخبار استان است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.