جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب هم اندیشی.

نشست هم اندیشی تعمیق و گسترش همکاری های سپاه و صدا و سیما

نشست هم اندیشی تعمیق و گسترش همکاری های سپاه و صدا و سیما


نشست هم اندیشی تعمیق و گسترش همکاری های سپاه و صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

 فرمانده سپاه قمر بنی هاشم استان در این نشست با گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: بصیرت، هوشیاری و ولایتمداری مهمترین دستاورد این حماسه بود که رسانه ها به خوبی آن را انعکاس دادند.

سردار اکبری با تشکر از صدا و سیمای استان برای پوشش برنامه های هفته بصیرت و روز نهم دی، رسالت رسانه در برنامه ریزی منسجم برای اشراف و شناسایی نقشه های دشمنان در راستای بصیرت افزایی، آگاهی بخشی و حفظ و تقویت انسجام درونی برای مقابله با جنگ نرم را خطیر، حساس و اثربخش اعلام کرد.

وی افزود: در سال های اخیر تلاش سپاه و بسیج همواره بر این بوده است که در راستای محرومیت زدایی در دورترین نقاط استان در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خدمت رسانی کند که این موضوع نشان دهنده عظمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم استان با ابراز خشنودی از همکاری تنگاتنگ بین صدا و سیما و سپاه استان، بر تداوم این همکاری ها تأکید و خاطر نشان کرد: این دو مجموعه باید در کنار یکدیگر برای تحقق اهداف مشترک، خدمت رسانی به مردم و معرفی توانمندی ها و دستاوردهای نظام گام بردارند.

مدیرکل صدا و سیمای استان هم در این نشست سالروز حماسه مردمی نهم دی را گرامی داشت و گفت: بصیرت مردم انقلابی و همیشه در صحنه با روشنگری، آگاهی بخشی، آموزش و تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی روز به روز بیشتر می شود و پایبندی به آرمان های انقلاب را بیمه می کند.

دکتر افشاری نیا افزود: اکنون که با توانمندی و سربلندی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم باید مراقب هجمه های دشمن در قبال موضوع 10 سالگی حماسه نهم دی در سال آینده باشیم، چرا که این حماسه یک برش تکاملی برای انقلاب اسلامی است.

وی بر روایت حضور بی بدیل رزمندگان و مردم استان در دوران دفاع مقدس برای پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و حریم ولایت در قاب رسانه تأکید کرد و گفت: سپاه و بسیج یک مجموعه انقلابی و ارزشی برخاسته از بطن مردم و خون شهدا است که انعکاس فعالیت های این مجموعه مردمی و امیدآفرین، افتخاری برای رسانه است.

مدیرکل مرکز با اشاره به اینکه انعکاس صدا و تصویر انقلاب از مهمترین وظایف رسانه ها است گفت: باید تلاش کنیم با همکاری بسیج و بهره گیری از ظرفیت این نهاد برای فعالیت در فضای مجازی، محتویات ارزشی و با کیفیت برای مقابله با هجمه های دشمنان در شبکه های اجتماعی ارائه دهیم و خلأهای موجود را برطرف کنیم.

آقای افشاری نیا انعکاس تلاش جهادگران تیپ قمر بنی هاشم و بسیج در سالیان دفاع مقدس و دوران بسیج سازندگی و تأمین زیرساخت های توسعه و راه اندازی فرستنده های دیجیتال در دورترین نقاط استان را از زمینه های همکاری های مشترک دو مجموعه برای توسعه استان و خدمت رسانی به مردم برشمرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.