جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب نشست هماهنگی.

بهره گیری از ظرفیت های بسیج و رسانه برای تولید محتوای امید بخش

بهره گیری از ظرفیت های بسیج و رسانه برای تولید محتوای امید بخش


بهره گیری از ظرفیت های بسیج و رسانه برای تولید محتوای امید بخش

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

آقای عظیمی در نشست هماهنگی رسانه ای هفته بسیج که با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم، جانشین فرمانده و تعدادی از مسئولین سپاه استان در صدا و سیما برگزارشد، با اشاره اینکه پس از گذشت40 سال از پیروزی انقلاب همچنان شاهد دشمنی آشکار دشمنان با جمهوری‌اسلامی هستیم، به ضرورت بکارگیری ظرفیت و توانمندی های بسیج با تلاشی مضاعف و انگیزه ای قوی برای خنثی کردن نقشه های شوم دشمنان تأکید کرد.

وی گفت: تمام افرادی که دغدغه انقلاب‌اسلامی را دارند باید بستر لازم را برای مقابله با هجمه دشمن و کارزار جنگ نرم فراهم کنند و در این میان نقش رسانه با استفاده از ظرفیت ها و توان نیروهای بسیجی و متعهد و همچنین سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، توجه ویژه به بحث فضای مجازی با رصد کردن اتفاقات روز و امید آفرینی و آگاهی بخشی به مردم بسیار تأثیرگذار است که می تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.

مدیرکل مرکز با تشکر از همراهی و تعامل مجموعه سپاه و بسیج استان با صدا و سیما به دغدغه های مشترک بین دو مجموعه اشاره و خاطر نشان کرد: باید با با بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های موجود برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی با همدلی و هم افزایی گام برداریم.

آقای عظیمی گفت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی در این برهه حساس و به اقتضای شرایط اقتصادی و فعالیت حدود260 شبکه ماهواره ای علیه نظام جمهوری اسلامی، رسالت بسیج رسانه برای تولید و انتشار موضوعات و محتواهای مفید و کاربردی به منظور ترویج مبانی اسلامی و موفقیت های نظام جمهوری اسلامی حساس تر و سنگین است و صدا و سیمای استان با تدارک ویژه برنامه های مختلف به استقبال هفته بسیج خواهد رفت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم استان هم در این نشست از برنامه های صدا و سیمای استان برای تلاش در ترویج افکار و اندیشه های ناب اسلامی، گفتمان ولایت و فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی کرد.

حجت الاسلام حسینی صدر با اشاره به اینکه صدا و سیما یکی از دستگاه های مهم و تأثیرگذار بر رفتار، اندیشه، عقاید و فرهنگ عمومی مردم است، گفت: امام راحل عظیم الشأن به معنای واقعی کلمه به تفکر و فرهنگ بسیج اعتقاد داشتند و ما باید برای احیا و حاکمیت بسیج در ابعاد مختلف نظام تلاش کنیم، زیرا تجربه ثابت کرده است نقطه ضعف و آسیب ما در جایی است که تفکر بسیجی حاکم نباشد.

وی انسجام بخشی و مقابله با تهدیدات دشمن از طریق جنگ نرم و جنگ اقتصادی، تقویت روحیه جهادی و انقلابی با تمرکز بر تولیدات محتوایی اثربخش و ترویج مبانی تفکر و اندیشه بسیج با رویکرد ارزش گرایی، ولایت مداری، صدور انقلاب، الگوسازی ارزش ها و روحیه جهاد و شهادت طلبی، حمایت از مظلومان و ستمدیدگان، استکبارستیزی، تربیت مدافعین انقلاب و اخلاص را از مهمترین اهداف و برنامه مشترک بسیج و رسانه برشمرد.

جانشین فرمانده سپاه قمر بنی هاشم استان هم در این مراسم با تشکر از صدا و سیمای استان برای پوشش برنامه های ایام محرم و صفر و همچنین تولید برنامه های پرمحتوا در حوزه بسیج، رسالت رسانه را در برنامه ریزی منسجم برای آگاهی بخشی و حفظ و تقویت انسجام درونی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان به واسطه شبکه های مجازی و شبکه های ماهواره ای معاند فارسی زبان با اهمیت و اثربخش اعلام کرد.

سرهنگ مرادی با اشاره به جایگاه و نقش بسیج در برهه های زمانی مختلف از شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، دوران هشت ساله دفاع مقدس و بسیج سازندگی تا عصر پیشرفت علم و فناوری گفت: در تمام این دوران نیروهای مخلص و متعهد بسیجی با تمام توان حضور چشمگیر و تأثیرگذاری در تمام سنگرها داشته اند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.