جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب میلاد حضرت علی.

میلاد باسعادت حضرت علی(علیه السّلام)

میلاد باسعادت حضرت علی(علیه السّلام)


بزرگداشت میلاد مولود کعبه در شبکه جهان بین

میلاد باسعادت حضرت علی(علیه السّلام)

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: سیمای جهان بین در شب تولد حضرت علی(ع) در برنامه "شب های بام ایران" با دعوت از خوانندگان استانی و پخش موسیقی های شاد، این روز بزرگ را گرامی داشته و لحظات شادی برای مخاطبان بوجود می آورد. این برنامه به تهیه کنندگی سیدامین رضوی و اجرای سیدجلیل رضوی و فخری قائدی ساعت 21 به مدت یک ساعت پخش می شود.

در برنامه "خونه مهر" هم با دعوت از کارشناس مجرب، در مورد شخصیت والای امیرمؤمنان و جایگاه پدر به عنوان الگوی مناسب برای فرزندان صحبت خواهد شد. همچنین با پخش موسیقی و تصاویر شاد لحظه های مفرحی برای بینندگان به تصویر می کشد. این برنامه ساعت 10 صبح روز میلاد به تهیه کنندگی حمیدعلیدوستی و اجرای سوسن حبیبی به مدت یک ساعت پخش خواهد شد.

صدای استانی جهان بین هم با ویژه برنامه "مولود کعبه" میلاد امام علی(ع) را جشن می گیرد. این برنامه در روز میلاد با بخش های متنوعی همچون تلفن و پیامک های تبریک شنوندگان، بخش گزارش های مردمی، ترانه و موسیقی های شاد، مبحث کارشناسی، ارتباط با خواننده برنامه و مسابقه، لحظات را برای مخاطبان مفرح خواهد کرد. "مولود کعبه" به تهیه کنندگی فیروزه بنی طالبی و گویندگی مریم خلجی ساعت 18 از صدای استانی پخش خواهد شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.