جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

محتوا با برچسب مدیرکل مرکز.

مدیرکل مرکز: ولی‌فقیه، عامل اتحاد و وحدت‌بخشی بین مردم و نظام است

مدیرکل مرکز: ولی‌فقیه، عامل اتحاد و وحدت‌بخشی بین مردم و نظام است


مدیرکل مرکز: ولی‌فقیه، عامل اتحاد و وحدت‌بخشی بین مردم و نظام است

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

آقای عظیمی در آئین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر اظهار داشت: امروز رسانه‌های بسیجی باید با بصیرت تبعات تبلیغات گسترده دشمن را بداند چرا که تمرکز دشمن در کشور ما بر محور جنگ نرم است و به جهت ابعاد تخریبی بالا این راهکار را انتخاب کرده است.

وی افزود: شناخت تاکتیک‌های دشمن در حوزه جنگ نرم بسیار مهم است چرا که دشمن قصد دارد مردم را از نظام ناامید کند، اما این فضای ناامید کننده را جوانان بسیجی در هم می شکنند.

مدیرکل صدا و سیمای استان بیان کرد: در زمان گذشته جوانان و حتی مدیران دستگاه ها استقلال نداشتند اما امروز می‌بینیم که جوانان در تعیین سرنوشت خود دخیل هستند و مدیران اتفاقات جدیدی را رقم می‌زنند چرا که امروز همه ما تکلیف داریم و باید در فضای مجازی بر موج‌هایی که از سوی دشمن ارسال می‌شود سوار شویم و راه دشمن را سد کنیم.

آقای عظیمی خاطرنشان کرد: دین‌ستیزی، تفرقه‌ افکنی و چند بعدی ساختن جامعه از دیگر مسائلی است که دشمن بر روی آنها کار می‌کند و جوانان و مسئولان را درگیر دعواهای کم ارزش و سیاسی کرده است اما پاسخ ما در این فضا، تمرکز بر عوامل وحدت بخشی است.

وی گفت: ولی‌فقیه، عامل اتحاد و وحدت بخشی ما است و دشمن روی همین عوامل حساس است بنابراین هویت ملی مهم‌تر از مباحث قومیتی است و باید به این وحدت پایبند باشیم.

مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری اغتشاشات اخیر کشور را کارکرد جنگ نرم دانست و تصریح کرد: ما وارد نسل چهارم فضای مجازی می‌شویم، وارد یک تمدن جدید که خاص کشور ما نیست و کم رنگ شدن نقش زبان و پررنگ شدن مباحث فیزیکی یکی از مؤلفه‌های این نسل است.

آقای عظیمی در ادامه افزود: امروز ما در حوزه تکنولوژی عقب هستیم اما باید در این فرصت‌ها دشمن را بشناسیم و هوشیار باشیم که این شناخت نیازمند یک کار جهادی در عرصه رسانه است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.