جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب مدیرکل.

رویکرد جدید شبکه جهان بین امیدوار کننده است

رویکرد جدید شبکه جهان بین امیدوار کننده است


رویکرد جدید شبکه جهان بین امیدوار کننده است

دکتر یوسف افشارنیا مدیر کل جدید صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری، از مدیران خلاق، حرفه ای و با تجربه صدا و سیماست که با تحصیلات عالیه دانشگاهی، بیش از 22 سال در استان های مختلف خدمت کرده و از نگاه مدیران عالی سازمان، مدیری است که رسانه را کاملا می شناسد و در حوزه محتوا متخصص است.

مدیران سازمان او را مدیری جهادی، پرتلاش، ارزشی با روحیه انقلابی و بسیجی می دانند. عملکرد درخشان او در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج در بهمن و اسفند سال 96، تحسین اهالی رسانه و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد را به دنبال داشت.

هرچند شبکه جهان بین در سال های اخیر در جشنواره های تولیدات مراکز استان ها، پیشتاز بوده و هست، اما رویکرد مدیریت جدید برای تجلی واقعی رسالت رسانه ملی که همانا توجه به میل، نیاز و مصلحت مخاطب است – در مواجهه با تنش آبی در استان کاملا حرفه ای و هوشمندانه بوده است.

پخش کامل خطبه های نماز جمعه چند هفته قبل که حجت الاسلام و المسلمین نکونام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، به طور شفاف، دقیق و منطقی در خصوص مسایل آب استان، موضع گیری کرده بود، اولین اقدام شبکه جهان بین در این زمینه بود.

پخش اخبار مربوط به بازدید رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بخش های خبری و پخش کامل برنامه مستند این بازدید در ساعات پایان روز چهارشنبه رویکرد جدید، شبکه جهان بین را کاملا در معرض قضاوت مثبت مردم استان قرار داده است.

این اقدام شبکه جهان بین که ضمن رعایت اصل سرعت، دقت و صحت در اطلاع رسانی، شفافیت و عملکرد حرفه ای این شبکه را به نمایش گذاشت، نشان داد رسانه ملی می تواند زبان گویای مردم برای طرح منطقی مطالبات و مدیریت افکار عمومی باشد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.