جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب مدیران.

نشست مدیران با ائمه جمعه استان

نشست مدیران با ائمه جمعه استان


در نشست مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری با ائمه جمعه استان:

نشست مدیران با ائمه جمعه استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در نشست ماهانه ائمه جمعه که با حضور مدیرکل و معاونین صداوسیمای استان برگزار شد با قدردانی از زحمات و تلاش‌های ائمه ‌جمعه و دست‌اندرکاران صدا و سیمای استان، ائمه‌جمعه و صدا و سیما را متولیان فرهنگ در جامعه دانست و گفت: رسالت مشترک ائمه جمعه و صداوسیما به عنوان دو رسانه مؤثر در جامعه، فرهنگی است که باید برای ترویج فرهنگ ناب اسلامی و تبیین معارف بلند اسلامی در جامعه کوشا باشند.

حجت الاسلام‌و المسلمین نکونام افزود: رسانه های تریبون نماز جمعه و صدا وسیما باید برای حمایت و تقویت پایه‌های نظام اسلامی و تحقق مطالبات مقام معظم رهبری، تبیین نقاط قوت و ضعف‌هایی که در نظام وجود دارد و همچنین روشن‌گری و بیان اصالت‌ها و حقایق انقلاب و نظام برای مردم نقش آفرین باشند.

وی گفت: برگزاری این گونه نشست‌های مشترک بین متولیان صدا وسیما و ائمه جمعه، آنها را در رسیدن به این اهداف متعالی نظام نزدیک‌تر و کمک خواهد کرد.

امام جمعه شهرکرد خاطرنشان‌کرد: مطالبات و انتظارات ائمه جمعه از صدا وسیما برخواسته از دغدغه‌های دینی آنان که حاکم کردن فرهنگ ناب اسلام، تبیین معارف اسلامی و فرهنگ دینی و ترویج معارف قرآنی است که رسانه‌ملی و استانی باید در این جهت تلاش‌گر باشد.

حجت الاسلام‌والمسلمین نکونام تأکید کرد: انتظار ائمه جمعه از صدا وسیما آن است که مطالب و دغدغه‌هایی که آنان در راستای اهداف و فرمایشات مقام معظم رهبری بیان می‌کنند، از صدا و سیما منعکس شود و مردم در جریان حقایق و واقعیات روز کشور قرار گیرند.

ائمه جمعه استان هم با قدردانی از زحمات و تلاش‌های دست‌اندرکاران صدا وسیمای استان به بیان مطالبات، دغدغه‌ها و مشکلات منطقه‌ای خود در این حوزه پرداختند.

در این دیدار، مدیرکل صدا وسیمای استان، تعامل میان ائمه جمعه و صدا وسیما را بسیار مطلوب دانست و گفت: صدا وسیمای استان از برگزاری جلسات ماهانه مشترک برای تقویت تعاملات استقبال می‌کند.

آقای عظیمی، عدالت رسانه‌ای در شبکه استانی را یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران صدا وسیمای استان دانست و افزود: سعی و تلاش همکاران صدا وسیمای استان بر آن بوده که به همه استان و ظرفیت‌هایی که وجود دارد در همه حوزه ها توجه جدی صورت گیرد.

وی تأکید کرد تلاش صدا وسیمای استان بر انعکاس مطلوب خدمات و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.