جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

محتوا با برچسب شیعه و سنی.

گرامیداشت هفته وحدت در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری

گرامیداشت هفته وحدت در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری


گرامیداشت هفته وحدت در ویژه برنامه های مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

سیمای جهان بین با ویژه برنامه جنگ شاد شبانه به استقبال این عید بزرگ مسلمانان می رود.

این برنامه ترکیبی نمایشی، ویژه ایام خجسته هفته وحدت به مدت 7 شب به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می کند.

اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، اجرای سرود و ترانه های شاد با حضور خوانندگان محلی، گزارش های جذاب و متنوع، یک فنجان خنده، کندیمیز، ولات، پیامک های بینندگان و مسابقه خوانندگی و اجرا بخش های این برنامه هستند.

این جنگ زیبای شبانه از آغاز هفته سرشار از شادی و سرور وحدت در 7 ویژه برنامه به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی و اجرای وحید علیدادی و فخری قائدی از ساعت 21 به مدت 60 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

رادیو جهان بین نیز در برنامه های روتین و روزانه این مناسبت بزرگ را گرامی می دارد.

در برنامه «عصر جمعه با شما» با پرداختن به اهمیت موضوع اتحاد بین شیعه و سنی با مراکز اهل سنت ارتباط تلفنی برقرار و به تبیین چگونگی برگزاری جشن های این هفته در بین مسلمانان اهل سنت پرداخته می شود. در برنامه بامدادی «صبح و زندگی» موضوعاتی حول محور وحدت اسلامی و آثار وحدت در جامعه مطرح می شود، مخاطبان برنامه های رادیویی، پیام های وحدت آفرین را در برنامه «پیک صبح» و «پیک عصر» خواهند شنید و نقش خانواده ها در ایجاد اتحاد در برنامه «زندگی جاریست» بررسی خواهد شد.

در برنامه های روزانه «جاده جوانی»، «شکوفه ها» و «فصل نقره ای» که مخاطبان کودک، نوجوان و جوان را شامل می شود، شنوندگان با موضوعات وحدت اسلامی، عوامل مؤثر بر وحدت و فواید آن در زندگی آشنا می شوند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.