جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

محتوا با برچسب شب یلدا.

خاطره ای ماندگار از شب یلدا با برنامه های متنوع صدا و سیمای استان

خاطره ای ماندگار از شب یلدا با برنامه های متنوع صدا و سیمای استان


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

ویژه برنامه «شو چله» با رویکرد ایجاد شور و نشاط و پرداختن به سنت های نیک و پسندیده اسلامی، ایرانی به ویژه سنت حسنه صله رحم و زنده نگهداشتن آداب و رسوم کهن و ارزشمند چهارمحال و بختیاری در شب یلدا به صورت زنده از سیمای جهان بین پخش می شود.

این برنامه در بخش های شب نشینی، شعرخوانی، گزارش های مردمی، اجرای موسیقی به صورت زنده با حضور خوانندگان محبوب هم استانی در برنامه، موسیقی تصاویرزیبای زمستانی و اجرای نمایش های طنز و مخاطب پسند؛ لحظاتی مفرح و سرشار از نشاط و سرزندگی را برای بینندگان فراهم می کند.

برنامه «شو چله» به تهیه کنندگی سید امین رضوی، کارگردانی آرمان کریمی و اجرای وحید علیدادی، جلیل رضوی فخری قائدی و مینا حیدری در شب یلدا از ساعت20:30 به مدت 90 دقیقه از سیمای جهان بین پخش می شود.

رادیو جهان بین هم با برنامه «به رسم یلدا» که اجرای مشترک با رادیو اصفهان است با تهیه و پخش برنامه ای شاد، متنوع و جذاب در بلندترین شب سال با مخاطبان خود همراه می شود.

«به رسم یلدا» در بخش های معرفی آداب و رسوم شب یلدا در دو استان چهارمحال و بختیاری و اصفهان، شاهنامه خوانی، فال حافظ، گزارش، نمایش، حضور هنرمندان هم استانی در برنامه و اجرای موسیقی محلی از ساعت19:15 به مدت105دقیقه به تهیه کنندگی رحمان داودیان و گویندگی حامد ایرج پور به همراه عوامل تهیه این برنامه در رادیو اصفهان، به روی آنتن می رود.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم با تولید و پخش گزارش های رادیویی و تلویزیونی تولیدی و ترکیبی و انتشار آنها در سایت خبرگزاری و فضای مجازی به استقبال شب یلدا می رود.

گزارش تولیدی «یلدا، فرصتی برای دورهمی خانوادگی»، گزارش از برنامه های سطح استان و تکاپوو اشتیاق مردم برای کنار یکدیگر بودن در این شب و همچنین گزارش های ارسالی از شهرستان های مختلف استان از برنامه های معاونت خبر مرکز به این مناسبت است.

معاونت فضای مجازی صدا و سیمای استان هم با تولید و انتشار پوستر، وله و پادکست، معرفی برنامه های مرکز در فضای مجازی و بارگذاری محتوا در اپلیکیشن جهان بین همراه، وب سایت، صفحات اجتماعی و پیام رسان ها در بلندترین شب سال با مخاطبان خود از طریق شبکه های اجتماعی همراه می شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.