جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب روز رادیو.

گرامیداشت روز رادیو در مرکز چهارمحال و بختیاری

گرامیداشت روز رادیو در مرکز چهارمحال و بختیاری


گرامیداشت روز رادیو در مرکز چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل مرکز در این آئین با تشكر از تلاش همکاران رادیو جهان بین و کسب رتبه های برتر در جشنواره ها و ارزیابی های متعدد گفت: هم اكنون صداي مركز چهارمحال و بختياري با توليد و پخش برنامه هاي مختلف و درصد بالاي رضايتمندي مخاطبان، جزء سه شبکه استانی برتر صدای مراکز است.

آقای عظیمی از کارکنان مرکز به عنوان سفیران رسانه استانی یاد کرد و افزود: باید با استفاده از ظرفیت ها و تولید محتوای غنی و اثربخش رادیویی، برای جلب رضایت مخاطبان تلاش کرد و همواره در کنا ر آنان بود.

وی همچنین با اشاره به میزبانی بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی رسانه ملی در مردادماه، برگزاری این رویداد فرهنگی را فرصت ویژه ای برای تولید محتوای فاخر و اثربخش با درنظر گرفتن معیارها و استانداردهای سازمان و تلاش برای تولید آثار فاخر بیان کرد.

مدیرکل مرکز از همکارن خواست تا برای میزبانی شایسته و برگزاری جشنواره به بهترین شکل ممکن تلاش کنند تا در کنار آن ظرفیت های استان به خوبی معرفی شود و دستاورد آن توسعه و پیشرفت استان را به ارمغان آورد.

آقای عظیمی افزود: با توجه به اهمیت جشنواره، بر اساس رایزنی های صورت گرفته از خردادماه ویژه برنامه هایی برای معرفی استان و ظرفیت های آن از شبکه های رادیویی و تلویزیونی ملی و برون مرزی پخش می شود.

در پایان مراسم از همکاران معاونت صدای مرکز  قدردانی و تجلیل شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.