جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب راهپیمایی22بهمن.

انعکاس حماسه باشکوه 22 بهمن

انعکاس حماسه باشکوه 22 بهمن


تجلی راهپیمایی پرشور 22 بهمن از صدا وسیمای مرکز چهارمحال وبختیاری

انعکاس حماسه باشکوه 22 بهمن

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال وبختیاری: مهندس عظیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز گفت: سیمای جهان بین با ویژه برنامه زنده "صبح پیروزی" از ساعت 8 صبح تا 12، حضور مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن را به تصویر می کشد. کارشناس، موسیقی تصویر با اجرای زنده، کلام رهبری، گزارش های مردمی و ارتباط زنده و مستقیم با همکاران مستقر در قسمت های مختلف شهرکرد از بخش های مختلف برنامه می باشد.  "صبح پیروزی" به تهیه کنندگی حمید علیدوستی و اجرای سید جلیل رضوی، فهیمه مؤمن زاده و فخری قائدی می باشد. همکاران واحد سیار هم حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن از اولین ساعات روز تا پایان راهپیمایی را پوشش خواهد داد.

وی افزود: صدای استانی جهان بین با "حماسه حضور" از ساعت 8 صبح تا پایان راهپیمایی، این روز را گرامی می دارد. در این برنامه گزارش های مردمی هم توسط گزارشگران شهرستان های مختلف استان پخش خواهد شد. کلام رهبری، کارشناس، صحبت های مقامات برجسته استانی، موسیقی و گزارش مردمی بصورت زنده و مستقیم از بخش های این برنامه می باشد. گویندگی  به عهده حامد ایرج پور و کبری جمشیدیان و تهیه کنندگی بر عهده کبری موسوی می باشد.

واحد اطلاعات واخبار مرکز هم با اعزام 20 تیم خبری به نقاط مختلف استان و همچنین پخش ارتباطات رادیویی در زمان راهپیمایی، با شبکه های سراسری خبر و رادیوی استان، این مراسم را در ساعات مختلف پوشش خبری می دهد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.