جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

محتوا با برچسب دکتر عابدینی.

نشست تحلیل و بررسی مسائل منطقه ای در صدا و سیمای استان

نشست تحلیل و بررسی مسائل منطقه ای در صدا و سیمای استان


نشست تحلیل و بررسی مسائل منطقه ای در صدا و سیمای استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل مرکز در این نشست با تبریک پیروزی جبهه مقاومت در منطقه گفت: وظیفه رسانه ها و شبکه های استانی برنامه ریزی دقیق برای انعکاس رویدادهای مهم منطقه و آگاهی بخشی برای نسل جوان است.

آقای عظیمی اطلاع رسانی از پشت صحنه جریان تکفیری داعش و افرادی که در شکل گیری و پیشبرد آن نقش داشته اند را باعث تنویر افکار عمومی دانست و گفت: با بهره گیری از مستندات رسانه ای می توان ریشه های شکل گیری داعش و آسیب هایی که به منطقه وارد شده است را برای جوانان امروز و نسل های آینده حفظ کرد.

وی آشنایی مردم با تحلیل مسائل روز را باعث فضاسازی رسانه ای و بالابردن آگاهی عمومی جامعه عنوان کرد و گفت: نتیجه حضور داعش در کشورهای منطقه برای جمهوری اسلامی، نمایش قدرت پوشالی استکبار و اثبات قدرت واقعی جهان اسلام به محوریت ایران است.

 قائم مقام خبرگزاری صدا و سیما هم در این نشست با اشاره به چگونگی شکل گیری داعش و حامیان و پشتیبانان آن به عنوان یکی از مهمترین موضوعاتی که جهان اسلام با آن مواجه است، گفت: اکنون از نظر سرزمینی دیگر داعشی وجود ندارد، اما نظام سلطه همچنان شرارت های خود را  بر ضد کشورهای اسلامی ادامه خواهد داد.

دکتر عابدینی افزود: تا زمانی که مدارس مذهبی زیر نظر عربستان و با پول وهابی ها اداره می شود، جهان شاهد تولید تروریست با عناوین داعش، القاعده، جبهه النصره و یا جبهه الشام خواهد بود.

این کارشناس ارشد رسانه و تحلیل گر مسائل منطقه  با پیش بینی آینده داعش گفت: اکنون که دست گروه های تروریستی داعش از سوریه، لبنان و عراق کوتاه شده است، این گروه های تروریستی راه خشونت در آفریقا و افغانستان را در پیش خواهند گرفت و جبهه خود را در پاکستان مستحکم می کنند.

وی با اشاره به اینکه حیات گروه های تروریستی در ایجاد نا امنی در کشورهای اسلامی است، افزود: به نظر می رسد اکنون که داعش از نظر نظامی سقوط کرده است، باید آثار سوء فرهنگی این گروه تروریستی نیز از بین برود تا افراد متعصب، جذب اندیشه های خرافی و تروریستی که ابزار دست آمریکایی ها هستند، نتوانند اسلام آمریکایی را گسترش دهند.

دکتر عابدینی برای تدریس در دوره تخصصی آموزشی خبر ویژه همکاران مرکز چهارمحال و بختیاری و همچنین حضور در نشست تحلیل و بررسی مسائل منطقه ای ویژه شورای معاونین و مدیران تولید محتوای این مرکز به شهرکرد سفر کرده است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.