جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب دانشگاه علمی کاربردی.

انعکاس المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور از صدا و سیمای استان

انعکاس المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور از صدا و سیمای استان


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

همزمان با برگزاری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور از ششم تا هفدهم مرداد به میزبانی شهرکرد، صدا و سیمای استان، برنامه های این رویداد را از قبیل افتتاحیه، اختتامیه و مسابقات ورزشی پوشش رادیویی، تلویزیونی و خبری می دهد.

برنامه شبانه سیمای جهان بین از آغاز مسابقات به مدت دو شب از دانشگاه شهرکرد محل برگزاری جشنواره بازی های بومی ومحلی از ساعت20:50 به مدت70 دقیقه به روی آنتن می رود و ضمن اطلاع رسانی از برنامه های مختلف این المپیاد، بازی های بومی، محلی، آداب و رسوم و جاذبه های دیدنی استان را به طور ویژه معرفی می کند.

رادیو جهان بین نیز در مدت برگزاری این المپیاد فرهنگی ورزشی در برنامه های مختلف شبکه استانی از قبیل «پیک صبح»، «پیک عصر»، «جاده جوانی»، «موج زنده رود» و «ورزش بام ایران» با دست اندرکاران برگزاری این المپیاد ارتباط برقرار می کنند و گزارشگران رادیو، گزارش های متنوعی از روند برگزاری المپیاد به شبکه های سراسری و استانی ارسال خواهند کرد.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم آئین افتتاحیه و اختتامیه و نتایج مسابقات را به صورت روزانه در بخش های خبری رادیو و تلویزیون پوشش می دهد.

المپیاد ورزشی دانشگاه علمی و کاربردی کشور با شرکت سه هزار دانشجوی دختر و پسر در رشته های تیراندازی، شنا، دو و میدانی، کاراته، تکواندو و جودو از ششم تا نهم مرداد در بخش دختران و از سیزدهم تا هفدهم در بخش پسران به میزبانی شهرکرد برگزار می شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.