جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

محتوا با برچسب جهان بین.

آئین بزرگداشت روز خبرنگار در مرکز چهارمحال و بختیاری

آئین بزرگداشت روز خبرنگار در مرکز چهارمحال و بختیاری


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل مرکز در جمع کارکنان معاونت خبر با گرامیداشت روز خبرنگار از زحمات مجدانه و تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان این معاونت تشکر و قدردانی کرد.

دکتر افشارنیا با اشاره به اهمیت، حساسیت و اثربخشی خبر، بر حفظ روحیه انتقادگری و مطالبه گری خبرنگاران تأکید کرد و گفت: خبرنگاران به عنوان واسطه بین مردم و مسئولان، باید مشکلات، مطالبات مردم و حتی کاستی و کم کاری برخی مدیران را پیگیری کنند و نسبت به معضلات جامعه حساسیت به خرج دهند.

وی نقش و تأثیرگذاری رسانه در انعکاس دستاوردها، پیگیری مشکلات، احقاق حقوق عمومی جامعه و آگاه سازی مردم به ویژه در شرایط شیوع کرونا به عنوان یاری گران سلامت را غیرقابل انکار دانست.

 مدیرکل مرکز گفت: یک جریان مثبت خبری رسانه ای باید زبان گویای مردم و زبان جاری خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد تا ضمن آگاهی بخشی و روشن گری واقعیت ها به دور از سیاه نمایی و با درک شرایط کنونی، روح خودباوری و امیدآفرینی را به جامعه القا کند.

در پایان این آئین با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاش های یک ساله کارکنان معاونت خبر مرکز، اعضای باشگاه خبرنگاران جوان، خبرنگاران آزاد شهرستان ها و کارشناسان هواشناسی قدردانی شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.