جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

محتوا با برچسب امنیت.

نیروی انتظامی و رسانه، دو بازوی توانمند در ایجاد امنیت

نیروی انتظامی و رسانه، دو بازوی توانمند در ایجاد امنیت


نیروی انتظامی و رسانه، دو بازوی توانمند در ایجاد امنیت

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

مهرداد عظیمی در بیست و هشتمین کارگاره ارتقای دانش و مهارت رسانه ای فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با تشکر  از تعامل و همراهی فرماندهی انتظامی با رسانه استانی و تلاش برای اطلاع رسانی به مردم و روشن گری افکار عمومی، رمز تعامل سازنده بین دستگاه های اجرایی که منجر به موفقیت و پیشرفت می شود را همدلی و همزبانی بیان کرد.

وی امنیت را در پنج حوزه نیاز امروز جوامع دانست و گفت: حوزه های سیاسی، نظامی، اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی نیازمند توجه ویژه هستند.

وی با اشاره به نقش حساس و اساسی صدا و سیما در تبیین امنیت در این حوزه ها گفت: قدرت رسانه ای به اندازه ای است که می تواند ارزش های یک جامعه را جابجا کند بطوریکه امروز رسانه های بیگانه از این ابزار برای اقناع پذیری افکار عمومی با کمترین هزینه به نفع سیاست های خود استفاده می کنند.

وی افزود: رسانه ملی در طول دوران دفاع مقدس با تمرکز بر بحث ارزش های دینی و هویت ملی و پس از آن تا به امروز به اقتضای شرایط زمان، در مواجهه با انواع ترفندهای تبلیغاتی هوشیارانه عمل کرده و با استفاده از ظرفیت های شبکه های متنوع اجتماعی درصدد روشنگری افکار عمومی، اتحاد اقوام مختلف و حفظ وحدت بین مردم مردم و مسئولین است.

مدیرکل صدا و سیمای استان مسئله نقض برجام از سوی آمریکا را به عنوان ابزار فشار اقتصادی عنوان کرد و گفت: پرهیز از مسائل حاشیه ای، ایجاد امید در جامعه، اتکا به توانمندی مردم به ویژه جوانان، تقویت نخبگان، شفاف سازی و روشنگری در شرایط کنونی مهمترین ابزار برای مقابله با فشارهای اقتصادی دشمنان نظام است.

وی با اشاره به تلاش های نیوری انتظامی در حوزه های مختلف برای ایجاد امنیت و آرامش در استان گفت: صدا و سیما همپای نیروی انتظامی برای تداوم امنیت جامعه و تقویت زیرساخت های فرهنگی به دنبال تشویق مردم برای استفاده از فرصت های فضای مجازی از مسیر پیام رسان های داخلی است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.