جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

محتوا با برچسب امام جمعه.

امید بخشی به جامعه

امید بخشی به جامعه


امید بخشی به جامعه اولویت برنامه های دولت دوازدهم

امید بخشی به جامعه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، امام جمعه شهرکرد با اشاره به آغاز فعالیت دولت دوازدهم و معرفی کابینه جدید، گفت: با تلاش و کوشش برای ارائه خدمت شایسته به مردم و ایجاد نشاط در جامعه می توان آینده انقلاب را تضمین کرد.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام در جمع نمازگزاران در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد افزود: نظارت دولت بر فعالیت دستگاه های اداری، جلب رضایت عمومی و تصمیم گیری قاطع و آشکار در دیگر فعالیت های هیأت دولت، گامی مهم برای حفظ سلامت دولت است.

نماینده ولی فقیه در استان به 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک اشاره کرد و گفت: با تقویت صنایع کوچک می توان به بهره وری و اقتصادی پویا دست یافت. 

حجت الاسلام والمسلمین نکونام 26 مرداد روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را روز اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: مقاومت و ایستادگی اسرای در بند رژیم بعثی عراق موجب سرافرازی ملت ایران شد.

امام جمعه شهرکرد به سالروز پیروزی حزب الله در جنگ 33 روزه هم اشاره کرد و گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی این روز را بعنوان روز مقاومت نام گذاری کرد تا همچنان مقاومت بالنده باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام همچنین با تجلیل از اساتید و جوانان شرکت کننده در طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی ابراز امیدواری کرد در روزهای باقی مانده از این طرح جوانان با شور و اشتیاق بیشتری از محضر اساتید حاضر برخوردار شوند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.