جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

محتوا با برچسب اطلاع رسانی.

قدردانی مردم و مسئولان شهرستان اردل از صدا و سیمای استان

قدردانی مردم و مسئولان شهرستان اردل از صدا و سیمای استان


به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري:

تعدادی از مسئولین محلی، فرماندار، اعضای شورای اسلامی و نماینده ای از مردم شهرستان اردل  با حضور در صدا و سیمای استان، از زحمات و تلاش های مدیرکل و کارکنان این مرکز تشکر و با اهدای لوح سپاس قدردانی کردند.

محمود کیانی، فرماندار شهرستان اردل در این دیدار از زحمات خستگی ناپذیر و تلاش های مجدانه مدیرکل و کارکنان صدا و سیمای استان برای انعکاس و پوشش اخبار، هشدارها و رویدادهای مرتبط با سیلاب های فروردین ماه در شهرستان اردل که منجر به کاهش خسارت ها شد، قدردانی کرد.

مدیرکل صدا و سیمای استان هم در این نشست با تشکر از ابراز لطف مردم و مسئولین شهرستان اردل گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی درست و به موقع و امیدآفرینی، از مهمترین رسالت های صدا و سیما است که به فضل الهی در مسئله بارندگی های اخیر، رضایتمندی مردم و مسئولین به ویژه در شهرستان های پربارش از جمله شهرستان اردل را به همراه داشت.

دکتر افشارنیا از نصب و راه اندازی پنج ایستگاه فرستنده دیجیتال در روستاهای عزیزآباد، سرپیر، شیاسی و شهرهای اردل و کاج در این شهرستان تا پایان تیرماه امسال خبر داد و افزود: تکمیل و راه اندازی سامانه دیجیتال روستای دورک قنبری هم در دستور کار قرار دارد.

در پایان این دیدار، لوح سپاسی از طرف امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اسلامی اردل به مدیرکل مرکز اهدا شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.