جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

محتوا با برچسب اردلان شجاع کاوه.

حضور استاندار و تعدادی از مسئولین استان در لوکیشن ضبط تله فیلم «نشانه»

حضور استاندار و تعدادی از مسئولین استان در لوکیشن ضبط تله فیلم «نشانه»


حضور استاندار و تعدادی از مسئولین استان در لوکیشن ضبط تله فیلم «نشانه»

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

آقای عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در این بازدید با اشاره به نقش تأثیرگذار و ماندگار صدا و سیما در  فرهنگ سازی، انتقال محتوای اثربخش و تقویت و ترویج سنت های اصیل و درست در جامعه، از تلاش های رسانه استانی برای تولید این تله فیلم با هدف حفاظت از آثار باستانی و فرهنگی تشکر کرد.

مدیرکل مرکز گفت: این تله فیلم بر اساس آسیب شناسی یکی از اصلی ترین دغدغه ها و مطالبات مردم و مسئولین استان درخصوص حفاری های غیر مجاز و با هدف فرهنگ سازی برای حفاظت و صیانت از میراث و منابع ملی و استانی و فرهنگ غنی و اصیل ایرانی در شبکه استانی سیمای جهان بین تولید می شود.

آقای عظیمی با اشاره به اینکه موضوع داستان تله فیلم «نشانه» بر اساس نشانه های نمادین، انسان شناسی، معرفتی و شمایلی پیش می رود، افزود: در خلال این اثر همچنین تلاش می شود بخش هایی از فرهنگ، زندگی و رسوم عشایر منطقه به تصویر کشیده شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان گفت: تله فیلم «نشانه» به تهیه کنندگی و کارگردانی فرزاد زمانی، با حضور بازیگران مطرح و شناخته شده از جمله اردلان شجاع کاوه، عمار تفتی، مهران هادی، اردوان محمودیان و مائده رفیعی؛ تصویربرداری محمد مجلل و صدابرداری سعید بهرامی با اختصاص سه میلیارد ریال از اعتبارات صدا و سیمای استان در90 دقیقه تولید و اوایل سال آینده آماده پخش می شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.