جهش تولید | شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب سپاه.

مدیرکل صدا و سیمای استان: هم افزایی ظرفیت ها اقدامی مؤثری در زمینه تولید آثار با محتوای رسانه ای

مدیرکل صدا و سیمای استان: هم افزایی ظرفیت ها اقدامی مؤثری در زمینه تولید آثار با محتوای رسانه ای


مدیرکل صدا و سیمای استان: هم افزایی ظرفیت ها اقدامی مؤثری در زمینه تولید آثار با محتوای رسانه ای

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري:

مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در آئین تجلیل از فعالیت های رسانه استانی در حوزه سپاه و بسیج، که به همت سپاه قمر بنی هاشم استان در صدا و سیما برگزار شد با اشاره به اینکه همچنان بعد از گذشت حدود 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دشمنی آشکار دشمنان جمهوری‌اسلامی هستیم، به ضرورت بکارگیری ظرفیت و توانمندی های مجموعه سپاه و رسانه با تلاشی مضاعف و انگیزه ای قوی برای خنثی کردن نقشه های شوم دشمن تأکید کرد.

آقای عظیمی با اشاره به حساسیت کار رسانه ای و رسالت صدا و سیما به عنوان یکی از دستگاه های مهم و تأثیرگذار بر رفتار، اندیشه و فرهنگ عمومی مردم افزود: در عصر حاضر با گستردگی عظیم و پوشش شبکه های داخلی و خارجی رسانه ای، مهم ترین هدف تبلیغ و رساندن پیام انقلاب اسلامی به گوش مردم به ویژه جوانان است.

وی به هجمه جنگ نرم دشمن و آثار مخرب آن اشاره کرد و گفت: تمام افرادی که دغدغه انقلاب‌اسلامی را دارند باید بستر لازم را برای مقابله با هجمه دشمن و کارزار جنگ نرم فراهم کنند و در این میان نقش رسانه با استفاده از ظرفیت ها و توان نیروهای متعهد و همچنین سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و آگاهی بخشی به مردم  با پرهیز از سیاست زدگی بسیار تأثیرگذار است که می تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.

مدیرکل صدا و سیمای استان افزود: شناخت اهداف دشمن در حوزه جنگ نرم بسیار مهم است چرا که دشمن قصد دارد مردم را از نظام نا امید کند و در این فضا باید دلایل سیاه نمایی دشمنان جمهوری اسلامی ایران به صورت علمی تبیین شود تا همه اقشار به ویژه نوجوانان و جوانان بهتر با دلایل این دشمنی ها آشنا شوند.

آقای عظیمی در ادامه با تشکر از همراهی و همکاری مجموعه سپاه استان با رسانه استانی گفت: در سپاه استان اقدامات مؤثر و ارزنده ای انجام شده که باید آنها را به مردم انعکاس دهیم و با هم اندیشی و هم افزایی ظرفیت ها می توان گام های مؤثری در زمینه تولید آثار با محتوای غنی و باکیفیت برداشت و برای همکاری و تعامل در این زمینه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

وی با اشاره به رسالت صدا و سیما برای انتشار موضوعات و محتواهای مفید و کاربردی برای ترویج مبانی اسلامی و موفقیت های نظام جمهوری اسلامی افزود: با توجه به اهداف رسانه ملی و سیاست های ابلاغی تولید برنامه با محوریت دین، اخلاق، امید، آگاهی بخشی، سبک زندگی ایرانی، اسلامی و موضوع اقتصاد مقاومتی و شعار سال در دستور کار برنامه سازی رسانه استانی است.

آقای عظیمی به موفقیت های اخیر صدا و سیمای استان از جمله  قرار گرفتن در ردیف برترین مراکز استانی در ارزیابی های رسانه ملی، کسب موفقیت در جشنواره های متعدد و تولید آثار فاخر رادیویی، تلویزیونی و خبری اشاره و تصریح کرد: این توفیقات، مقدمه برگزاری بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی رسانه ملی در چهارمحال و بختیاری است.

وی میزبانی استان از این جشنواره در مرداد ماه امسال را فرصت ویژه ای برای تولید محتوای مشترک و مورد نیاز جامعه برشمرد و گفت: با تمام توان برای معرفی ظرفیت ها و استعدادهای استان به عنوان الگویی موفق و با قابلیت بالای سرمایه گذاری تلاش می کنیم و تحقق آن هم اندیشی، همدلی و همراهی مردم و مسئولین استان را می طلبد.

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم استان در این آئین با اشاره به جایگاه و رسالت سپاه در برهه های زمانی مختلف از شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، دوران هشت ساله دفاع مقدس و بسیج سازندگی تا عصر پیشرفت علم و فناوری گفت: در تمام این دوران نیروهای مخلص و متعهد سپاه و بسیج با تمام توان حضور چشمگیر و تأثیرگذاری در تمام سنگرها داشته اند.

سردار اکبری پاسداری و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و دستاوردهای نظام، دفاع از حریم اهل بیت، تلاش برای تأمین امنیت، امدادرسانی، محرومیت زدایی و بسیج سازندگی را از مهمترین زمینه های فعالیت های بیان و خاطرنشان کرد: در اجرای تمامی این برنامه های صدا و سیما همواره کنار نیروهای سپاه حضور داشته و خدمات آنان را به بهترین نحو انعکاس داده است.

وی از تعامل و همراهی صدا و سیمای استان برای اجرا و پوشش برنامه های سپاه، تولید ویژه برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی با مشارکت این نهاد، همراهی در مأموریت های سپاه و به ویژه انعکاس گسترده برنامه های راهیان نور تشکر و قدردانی کرد.

حجت الاسلام سرافراز مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم استان نیز  با اشاره به نقش مؤثر صدا و سیما در ترویج افکار و اندیشه های ناب اسلامی، گفتمان ولایت و فرهنگ ایثار و شهادت از همکاری رسانه استانی در زمینه تولید و پخش برنامه های مختلف بسیج و سپاه استان، پوشش اخبار اقدامات و فعالیت ها، تولید برنامه هایی به مناسبت هفته دفاع مقدس و هفته بسیج، پوشش اخبار رزمایش ها، اردوهای راهیان نور و جهادی و فعالیت های بسیج سازندگی تشکر و بر تداوم این همکاری ها تأکید کرد.

در پایان این مراسم از فعالان رسانه ای در حوزه سپاه و بسیج تجلیل و با اهدای لوح سپاسی از طرف سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه از زحمات مدیرکل صدا و سیمای استان قدردانی شد.                                                    

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.