جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

محتوا با برچسب بازیچه.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: آمریکا بازیچه و عروسک رژیم صهیونیستی است و اختیاری از خود ندارد.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: آمریکا بازیچه و عروسک رژیم صهیونیستی است و اختیاری از خود ندارد.


آمریکا بازیچه و عروسک رژیم صهیونیستی است

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: آمریکا بازیچه و عروسک رژیم صهیونیستی است و اختیاری از خود ندارد.به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین 'محمد علی نکونام ' در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) این شهر افزود: هم اکنون رژیم صهیونیستی برای آمریکا، تعیین تکلیف می کند و تمامی کاراتل های اقتصادی، تصمیم گیری های سیاسی و شرکت های بزرگ آمریکا در اختیار صهیونیست ها می باشد. وی، با اشاره به هشتم آذرماه سالروز همبستگی با مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین یادآور شد: رژیم اشغالگر قدس به عنوان یک جنایتگر جنگی و کودک کش شناخته می شود و بیشتر کشورهای جهان از این رژیم پلید اعلام انزجار می کنند. نکونام یادآور شد: در مذاکرات هسته ای نیز کشورهای غربی تمامی مباحث نشست را به گوش صهیونیست ها می رسانند و با این رژیم در ارتباط بودند و صهیونیست ها، حکام آمریکایی را نیز با پول و وعده و وعید با خود همراه کرده اند. به گفته وی، به دلیل این رفتارهای انسان کشی و کودک کشی رژیم منفور صهیونیستی، تمامی پیروان ادیان دینی و الهی با این رژیم مخالف می باشند و از این رژیم نفرت دارند. خطیب جمعه شهرکرد یادآور شد: رژیم اشغالگر قدس با اقتدار رسانه ای خویش به دنبال ضربه زدن به اسلام ناب محمدی است اما این رژیم با اهداف پلید خود راه به جایی نمی برد. نکونام تاکید کرد: رژیم اشغالگر قدس و صهیونیست ها بزودی نابود می شوند و تفکر بسیجی و امت اسلامی در برابر این رژیم پلید ایستاده است و موج بیداری اسلامی باعث نابودی این رژیم خواهد شد. به گفته وی، آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به افول می باشند و نابودی آنها باعث خشنودی مسلمانان واقعی خواهد شد. وی گفت: به برکت نظام انقلاب اسلامی و بسیج ،دشمن هیچ گونه خیال واهی علیه ایران نمی تواند داشته باشد و ایران اکنون یک الگو برای کشورهای آزاده و بیدار دنیاست. نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد به هفتم آذرماه روز نیروی دریایی اشاره کرد و گفت: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران اکنون با اقتدار در آبهای بین المللی حضور دارد و از مرزهای آبی جمهوری اسلامی ایران با شجاعت پاسداری می کند. نکونام، مقام معظم رهبری را تنها مفسر مواضع امام راحل دانست و بیان داشت: مقام معظم رهبری به زیبایی و صریح و شفاف مواضع امام راحل را بیان می کنند. وی به سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: آیت الله مدرس با شجاعت در برابر انحرافات ضد دینی ایستادگی کرد و اکنون در مجلس شورای اسلامی نیز تعدادی از نمایندگان مواضع شجاعانه ای دارند که باید بیشتر شود. نکونام به یورش نظامیان بحرین به خانه شیخ 'عیسی قاسم 'روحانی برجسته بحرینی نیز اشاره کرد و گفت: شیخ عیسی قاسم یک چهره ارزشی و اسلامی است و وهابیون از روشنگری های این چهره ارزشی در هراس می باشند. وی به روز بیمه نیز اشاره کرد و گفت: بیمه ها باید بیشتر به مردم رسیدگی کنند و نباید دنبال سود و زیان باشند. به گزارش ایرنا، ائمه جمعه سراسر چهارمحال و بختیاری نیز در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرهای مختلف استان، روز نیروی دریایی و هفته بسیج و روز همبستگی با مردم بی دفاع فلسطین را گرامی داشتند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.