جهش تولید | شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

محتوا با برچسب انقلاب اسلامی.

حضور در« نمایشگاه دستاوردهای40 ساله انقلاب اسلامی در بام ایران»

حضور در« نمایشگاه دستاوردهای40 ساله انقلاب اسلامی در بام ایران»


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

نمایشگاه دستاورهای چهل ساله انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری در قالب55 غرفه و با مشارکت 80 دستگاه اجرایی در فرهنگسرای شهرکرد دایر شده و صدا و سیمای استان نیز با برپایی غرفه ای در این نمایشگاه سعی در انعکاس خدمات نظام جمهوری اسلامی دارد.

شبکه استانی صدای مرکز چهارمحال و بختیاری در مدت برگزاری این نمایشگاه از دوم تا هفتم بهمن ویژه برنامه «صدای انقلاب» را به صورت زنده از محل نمایشگاه تولید و پخش می کند.

این ویژه برنامه با بخش های متنوعی از جمله گزارش از غرفه های نمایشگاه و گفتگو با بازدیدکنندگان، گفتار موضوعی، گفتگو با مسئولان و مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی، زنگ انشاء، آیتم طنز بی بی صنوبر، آنونس و سرودهای انقلابی به تهیه کنندگی مهشید موسویان و گویندگی مرضیه رفیعی از ساعت16:30 به مدت90 دقیقه پخش می شود.

شبکه استانی سیمای جهان بین نیز با ویژه برنامه گزارشی «همت بلند» ضمن مصاحبه با مسئولین و بازدیدکنندگان به معرفی غرفه ها، دستاوردهای40 ساله انقلاب اسلامی و عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی در بخش های مختلف می پردازد.

این برنامه در طول مدت برگزاری نمایشگاه هر روز از ساعت18:35 به مدت 15 دقیقه به تهیه کنندگی حسن کیانی و اجرای ابوالفضل هادی پور به روی آنتن می رود.

معاونت خبر صدا و سیمای استان هم در قالب شش گزارش خبری تلویزیونی و چهار گزارش خبری رادیویی به انعکاس و معرفی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در قالب این نمایشگاه می پردازد.

این نمایشگاه تا هفتم بهمن، صبح ها از ساعت 9 تا 13 و بعد ازظهرها از ساعت 15 تا 18 پذیرای بازدیدکنندگان است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.