حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

تأکید مدیرکل مرکز بر ضرورت استفاده از فرصت برگزاری جشنواره رادیویی و تلویزیونی مراکز رسانه ملی برای توسعه استان

تأکید مدیرکل مرکز بر ضرورت استفاده از فرصت برگزاری جشنواره رادیویی و تلویزیونی مراکز رسانه ملی برای توسعه استان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری:

آقای عظیمی در این دیدار گفت: با میزبانی بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها بستر مناسبی برای استان فراهم می شود تا ظرفیت ها و قابلیت های موجود به خوبی معرفی شود و مسئولان استان باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنند تا نتیجه آن توسعه و پیشرفت چهارمحال و بختیاری را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه با تمام توان برای معرفی ظرفیت ها و استعدادهای استان به عنوان الگویی موفق و با قابلیت بالای سرمایه گذاری تلاش می کنیم، افزود: تحقق این مهم هم اندیشی، همدلی و همراهی مردم و مسئولین استان را می طلبد.

مدیرکل مرکز افزود: با توجه به اهمیت جشنواره و جلب توجه مردم به این استان، بر اساس رایزنی های صورت گرفته از خردادماه ویژه برنامه هایی برای معرفی استان و ظرفیت های آن از شبکه های رادیویی و تلویزیونی ملی و برون مرزی پخش شود.

در ادامه مدیرکل فنی و حرفه ای استان هم از نگاه توسعه ای صدا و سیمای مرکز استان تشکر و خاطرنشان کرد: صداقت و تلاش های ارزشمند مجموعه رسانه استانی، جایگاه ویژه و موفقیت های چشمگیر این مجموعه را به همراه داشته است.

آقای تقی پور با ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره بیست و یکم مراکز استان های رسانه ملی در چهارمحال و بختیاری و اعلام آمادگی برای همکاری در برگزاری جشنواره، آن را فرصت مغتنمی برای معرفی پتانسیل های موجود و جذب سرمایه گذار بیان و خاطر نشان کرد: مسئولین استان باید از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند و یاری رسان رسانه استانی باشند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


« بازگشت

سلام. دکور جدی برنامه بسیار زیباست اما حیف که به ن...

فاطمه
سلام. دکور جدی برنامه بسیار زیباست اما حیف که به نظر خالی میرسه لطفا در برنامه های بعدی برای تکمیل و پر کردن دکور اقدام بشه عالی میشه.روال برنامه و اجرای مجری هم قابل تحسین است.ما را هم دعا کنید

پست شده در ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ ۱۰:۱۱