با سلام باید به عرض برسانم باید به عرض برسانم براب...

مدیر سایت (chb)
با سلام باید به عرض برسانم باید به عرض برسانم برابر استعلام بنده از واحد فنی، اگر شما در شهر نافچ ساکن هستید با تنظیم گیرنده دیجیتال بر روی کانال 36 و جستجوی مجدد دستگاه چهار شبکه موجود در این کانال را دریافت می کنید. البته یک نکته نیز مطرح است و آن اینکه بعضی از تلویزیون ها قدیمی تر شبکه اچ دی را پشتیبانی نمی کنند. که برای تست آن باید ببینید شبکه مستند را دارید یا نه؟

در پاسخ:

محمدمهدی
ببخشید شبکه های HD درشهر نافچ یافت نمیشوند میشود راهنمایی مان کنید ممنونم

پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۲۲:۳۲

با سلام باید به عرض برسانم دوبله محلی که قبلاً بر ...

مدیر سایت (chb)
با سلام باید به عرض برسانم دوبله محلی که قبلاً بر روی برخی از فیلم ها و سریالها گذاشته شده بود جنبه طنز داشته و کار حرفه ای نبوده است. و برای یک کار حرفه ای دوبله به امکاناتی و افرادی نیاز دارد که در مراکز استانها پیش بینی نشده است.

در پاسخ:

محمدمهدی
با سلام وعرض احترام بببخشید میشود جومونگ دوبله لری را پخش کنید منتظر جواب بله تون هستیم

پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۲۲:۳۳

با سلام و احترام خدمت شما ضمن پوزش از تأخیر در ارس...

مدیر سایت (chb)
با سلام و احترام خدمت شما ضمن پوزش از تأخیر در ارسال جواب و عدم پاسخگویی، به استحضار می رساند از ابتدای سال جدید باشگاه خبرنگاران جوان در نظر داردکلاسهای آموزشی خود را را برگزار نماید. برای کسب اطلاع بیشتر از بیستم فروردین با شماه تلفن 32229905 ماه تماس حاصل فرمایید.

در پاسخ:

شيراني زهرا
با سلام. من 25 آذرماه سوالي در رابطه با كلاسهاي باشگاه مخاطبان پرسيدم. 3ماه گذشت. يعني واقعا بعد از 3ماه هنوز پاسخي داده نشده؟ تلفن را هم جواب نميدن.

پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ ۱۸:۲۱

با سلام و احترام باید به عرض برسانم در این سایت نه...

مدیر سایت (chb)
با سلام و احترام باید به عرض برسانم در این سایت نه برنامه ها به صورت کامل قرار داده می شود و نه اجازه ایجاد لینک دانلود کردن برای ما وجود دارد. شما می توانید با دستگاه پخش دیجیتال خود (ستاب باکس) برنامه دلخواه خود را ضبط نمایید.

در پاسخ:

میلاس
با درود و ارزوی تندرستی میشه راهنمایی کنین که چجور میتونیم مستند و برنامه هایی که پخش میشن رو دانلود کنیم؟؟؟

پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۳ ۲۱:۵۸

با سلام و وقت به خیر خدمت شما خواهر گرامی از تأخیر...

مدیر سایت (chb)
با سلام و وقت به خیر خدمت شما خواهر گرامی از تأخیر در پاسخ پوزش می طلبم. بنده قصد داشتم جوابی از باشگاه خبرنگاران جوان دریافت کنم که تا این لحظه دریافت نشده و به محض اینکه جواب دریافت شد برای شما ارسال خواهد شد.

در پاسخ:

شيراني زهرا
باسلام.چرا پاسخي به سوال من داده نشده است؟؟!!!سوالم در رابطه با كلاسهايي بود كه باشگاه خبرنگاران برگزار ميكرد(سوالم در صفحه قابل مشاهده است)

پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ ۱۱:۰۷

باسلام.چرا پاسخي به سوال من داده نشده است؟؟!!!سوال...

شيراني زهرا
باسلام.چرا پاسخي به سوال من داده نشده است؟؟!!!سوالم در رابطه با كلاسهايي بود كه باشگاه خبرنگاران برگزار ميكرد(سوالم در صفحه قابل مشاهده است)

پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ ۱۱:۰۷

با سلام و عرض خسته نباشی در محله میراباد امکان در...

حسین علیدادی
با سلام و عرض خسته نباشی در محله میراباد امکان دریافت شبکه hd امکان پذیر نیست ممنون از اینکه اینجانب را راهنمایی کنید

پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۱۳ ۱۶:۳۴

با سلام لطفاً مطالب خود را در خصوص فعالیتهای صدا و...

مدیر سایت (chb)
با سلام لطفاً مطالب خود را در خصوص فعالیتهای صدا و سیما بیان فرمایید. این مطلب در رابطه با فعالیتهای شهرداری شهرکرد است و شما باید در سامانهای مربوط به شهرداری مطلب خود را بیان فرمایید.

در پاسخ:

اشکفتک اشکفتکی
با سلام ما در اشکفتک زندگی می کنیم لطفا فضای سبزی برای بچه ها در اشکفتک در نظر بگیرید چالشتر چند تا پارک دارد اما اشکفتک یه بارک هم نداره با تشکر اقدام کنید

پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ ۰۷:۲۲

باسلام.باشگاه خبرنگاران سالهاي گذشته كلاسهاي متنوع...

شيراني زهرا
باسلام.باشگاه خبرنگاران سالهاي گذشته كلاسهاي متنوعي (خبرنگاري،مجريگري،گويندگي خبر و...)برگزارميكرد ولي امسال خبري از برگزاري اين كلاسها نشد.چرا؟ اگر كسي تمايل داشته باشه تست مجريگري بده بايد به كجا مراجعه كنه؟با صداسيما تماس ميگيريم ولي متاسفانه ميگن فعلا جذب مجري نداريم اما هر روز شاهد هستيم مجريهاي جديدي وارد سيستم ميشن.خواهش ميكنم پاسخ بديد كه اگر كس يتمايل به اجرا داشته باشه بايد چيكار كنه؟ممنون

پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۵ ۱۴:۳۲

باسلام وعرض ادب خدمت زحمتکشان عرصه رسانه با توجه ...

مهدی خسروی
باسلام وعرض ادب خدمت زحمتکشان عرصه رسانه با توجه به هجوم فرهنگی غرب به کشور عزیزمان و دردست بودن راحت وسایل ارتباطی بخصوص ماهواره از عزیزان خواهشمند است امکان دریافت شبکه دیجیتال را در سراسر استان فراهم کنند که بینندگان با شبکه های داخلی اوقات خود را بگذرانند و سمت شبکه های غربی نروند من به عنوان یه جوان روستایی در روستایی زندگی میکنم که فقط 4 شبکه قابل دریافت است وبه دلیل یکنواخت بودن برنامه های این چهار شبکه اکثر جوانان و خردسالان جذب شبکه های بیگانه قرار گرفتند لذا خواهشمندم از مسئولین ذی ربط اقدامات لازم را جهت تسهیل نمودن دریافت شبکه های دیجیتال در سراسر استان را انجام دهند با تشکر روستا زاده ای از روستای عزیزآباد واقع در منطقع دیناران شهرستان اردل

پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۲ ۱۳:۰۵